Toshiba TV Uygulama İndirme (Kolay Yöntem)

Toshiba TV uygulama indirme mevzusunda sık bir biçimde sual alıyoruz. Bu içerik Toshiba TV uygulama indirme mevzusunda ayrıntılı bilgilere yer veriyor. Süratlendirilmiş kılavuz içeriğiyle Toshiba TV APK yükleme ve değişik başlıklarda doğru yanıtlar bulabilirsiniz.

Uslu televizyonlara istediğiniz kadar yeni uygulama yükleyebilir veya indirebilirsiniz. Uygulama kıtlığı yoktur ve uslu TV’nize yükleyeceğiniz uygulamalar ve APK dosyaları televizyonunuzun bereketliliğini, performansını çoğaldırabilir. Uslu TV’lerin bir çoğunda uygulamalar evvelden yüklenmiş biçimde kazanç. Toshiba Smart TV’de de aynı biçimdedir. Fakat mesele bazı uygulamaların uslu televizyonunuza yüklenemiyor olmasıdır. Detaylı adımları kaçırmadan Toshiba TV APK yükleme kılavuzunu uygulayın.

Toshiba TV APK İndirme

Toshiba TV Uygulama İndirme

Toshiba TV’nizin hangi özelliğe sahip olduğunu iyi öğrenmeniz gerekir. Şayet bir Toshiba Fire Smart TV’ye sahipseniz yalnızca Amazon App Store’u kullanabilirsiniz. Fakat Toshiba Android Smart TV’ye sahipseniz yalnızca Play Store uygulamasını kullanabilirsiniz. Bir yandan da yüklemek istediğiniz APK dosyalarını televizyonunuzun yan kısmını kullanarak ta yükleyebiliyorsunuz.

Toshiba Fire Smart TV APK Yükleme:

Toshiba Fire Smart TV’nizi açın. Wi-Fi’e bağlanın. Ana ekrandan arama paketini kullanın. Arama kolisine indirmek istediğiniz uygulamanın ismini yazın. Uygulamayı bulun ve indirin. İndirdiğiniz uygulamayı kullanmak için Aç düğmesine basın.

Toshiba Android Smart TV APK Yükleme:

Toshiba Android Smart TV’nizi açın. Wi-Fi’e bağlanın. Uygulamalar kısmını açın. Daha fazla uygulama al alternatifine tıklayın. Ana ekrandan arama kolisine gidin. İndirmek istediğiniz uygulamayı aratın ve bulun. Yükle butonuna basın. Uygulama yüklendikten sonra başlatın.

Toshiba TV’ye APK Yükleme

Toshiba TV’nize APK dosyalarını yalnızca uygulama mağazası üzerinden yükleme lüzumluluğunuz yoktur. Yandan yükleme alternatifini kullanarak yeniden APK dosyalarını Toshiba TV’ye yükleyebilirsiniz.

Toshiba TV’nizi açın. Ayarlar kısmına girin. Güvenlik ve Kısıtlı Alternatifler sekmesine tıklayın. Bilinmez Kaynaklar alternatifini açın. Downloader uygulamasını Toshiba TV’nize yükleyin. İndirici uygulamasını başlatın. Yüklemek istediğiniz APK iletişimini girin.

Toshiba TV’lerin her birisine uygulama yükleme yöntemi geçersiz olabilir. Başka Bir Deyişle uygulamaları yükleyebilmeniz için Toshiba TV’nizin işletim sistemi ve versiyonu çok fazla değişikliğe neden olur. Bu surattan size en doğru ve en kolay çözüm yöntemini uygulamak daha doğru olacaktır. Bilinmez yerlerden ve kaynaklardan televizyonunuza APK yüklerken oldukça dikkat edin.

Rehber kategorimize bakmayı unutmayın.