TOGG Üretim Tesisi Nerede Nasıl Gidilir

TOGG Yapım Kuruluşu Nerede, TOGG Yapım Kuruluşu Nasıl Gidilir? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

TOGG Yapım Kuruluşu Nerede Nasıl Gidilir

TOGG Yapım Kuruluşu Nerede

TOGG Yapım Kuruluşu nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Gençali, M. K. Atatürk Cd. 14/99a, 16620 Gemlik/Bursa olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde erişebilirsiniz.

TOGG Yapım Kuruluşu Nasıl Gidilir

TOGG Yapım Kuruluşu nasıl gidilir, TOGG Yapım Kuruluşu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öbür erişim taşıtlarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz.

Bursa / Gemlik’te bulunan TOGG yapım kuruluşuna gitmek için; 132, 132/i veya 131 numaralı otobüslere binebilirsiniz. Yukarıda paylaştığımız otobüs hatlarından rastgele birisine bindiğinizde Gemsaz 1 veya Gemlik Özgür Bölge 7 duraklarında inmeniz gerekiyor.

Şayet kendi özel taşıtınızla gitmek istiyorsanız altta yer alan haritayı kullanabilirsiniz.

TOGG Yapım Kuruluşu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

İstanbul Büroyudur.

Hat AdıYön62Kağithane – Kabataş/Ring62GEmniyettepe – Beşiktaş Meydan65AKağithane Garaji – Seyrantepe65GKağithane – Şişli Merkez59RSRumelihisarüstü – Sariyer25GTaksim – Sariyer27EŞirintepe – Kabataş/Ring27SEKabataş – Seyrantepe27TŞişli Merkez – Şirintepe29İstinye Dereiçi – İstinye Anadolu Lisesi29AAta Sokağı – Beşiktaş İskele/Ring29B4.Levent Metro – Fatih Sultan Mehmet29CKabataş – Tarabya Üstü29DFerahevler – Kabataş/Ring29EBeşiktaş Peronlar – Maslak Gazeteciler Sitesi29GMMaslak Gazeteciler Sitesi – 4.Levent Metro29PPoligon Semti – Poligon Mah. /Ring29Şİstinye Dereiçi – İstinye Dereiçi/Ring36GBeşiktaş Peronlar – Sultangazi Peronlar36LBeşiktaş Peronlar – Mescid-İ Selam

TOGG Yapım Kuruluşu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeBacadibi – Levent Yönü3 dk yürümeLevent – 4.Levent Yönü7 dk yürümeFabrikalar – Maslak Yönü8 dk yürümeFabrikalar – Fsm Köprüsü Yönü10 dk yürüme4.Levent Metro – Peron 6 Yönü12 dk yürüme

TOGG Yapım Kuruluşu Telefon Numarası

Telefon: 0850 833 33 45

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.