Taksim Devlet Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir

Taksim Devlet Sağlık Kurumu Nerede, Taksim Devlet Sağlık Kurumu Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Taksim Devlet Sağlık Kurumu Nerede

Taksim Devlet Sağlık Kurumu Nerede

Taksim Devlet Sağlık Kurumu nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Katip Mustafa Çelebi, Sıraselviler Cd. No:48, 34433 Beyoğlu/İstanbul olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Taksim Devlet Sağlık Kurumu Nasıl Gidilir

Taksim Devlet Sağlık Kurumu nasıl gidilir, Taksim Devlet Sağlık Kurumu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Taksim Devlet Sağlık Kurumu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön32TCEVATPAŞA – TAKSİM35CKOCAMUSTAFAPAŞA – TAKSİM36TCEBECİ – TAKSİM38TKÜÇÜKKÖY-TAKSİM46KTKUŞTEPE – ŞİŞLİ46TÇAĞLAYAN – TOPKAPI46ÇKAĞITHANE – EMİNÖNÜ50NALİBEYKÖY METRO – TAKSİM54EOKMEYDANI – EMİNÖNÜ54HTHASKÖY – TAKSİM54KTKAPTANPAŞA – DOLAPDERE / TAKSİM55TGAZİOSMANPAŞA – TAKSİM66GÜLBAĞ – EMİNÖNÜ70FEFERİKÖY – EMİNÖNÜ70FYFERİKÖY – YENİKAPI70KYKURTULUŞ – YENİKAPI71TATAKÖY – TAKSİM72TYEŞİLKÖY – TAKSİM72YTYEŞİLKÖY – SAHİL YOLU – TAKSİM73YENİBOSNA METRO- TAKSİM

Taksim Devlet Sağlık Kurumu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeÖmer Hayyam – Unkapani Yönü1 dk yürümeÖmer Hayyam – Taksim Yönü4 dk yürümeTarlabaşı / Taksim Yönü7 dk yürümeTaksim / Peronlar Akm Önü Yönü9 dk yürümePark Otel – Eminönü Yönü9 dk yürümeTaksim – Peronlar Akm Önü Yönü10 dk yürümeFindikli – Eminönü Yönü11 dk yürümeFindikli – Besiktas Yönü12 dk yürüme

Taksim Eğitim ve Araştırma Sağlık Kurumu Telefon Numarası

Telefon: 02129095000

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.