Süreyyapaşa Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir Yol Tarifi

Süreyyapaşa Hastanesi Nerede, Süreyyapaşa Hastanesi Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Süreyyapaşa Hastanesi Nerede

Süreyyapaşa Hastanesi nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Başıbüyük, Sağlık Kurumu Yolu D:c blok, 34844 Maltepe/İstanbul olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Süreyyapaşa Hastanesi Nasıl Gidilir

Süreyyapaşa Hastanesi nasıl gidilir, Süreyyapaşa Hastanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Süreyyapaşa Hastanesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat İsmi Doğrultu KM41 Üstbostancı 132SB Battalgazi Semti 132YB Yenidoğan Peronlar KM45 İş Yüksek Mektebi / Maltepe Doğrultuyu 14TM Tepeüstü 19B Şehit Bayram Aydın KM42 Şehit Bayram Aydın 133F Acarlar Sitesi

Süreyyapaşa Hastanesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak ismi Mesafe Tıp Fakültesi 2 dk yürüme Marmara Üniv. Başıbüyük Yerleşkeyi 2 dk yürüme Süreyyapaşa Hastanesi 5 dk yürüme

Süreyyapaşa Hastanesi Telefon Numarası

Telefon: 02164214200

Süreyyapaşa Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir Yol Tarifi