Suat Seren Sağlık Kurumu Nerede Nasıl Gidilir Yol Tarifi

Suat Seren Sağlık Kurumu Nerede, Suat Seren Sağlık Kurumu Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Suat Seren Sağlık Kurumu Nerede

Suat Seren Sağlık Kurumu nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Yenişehir, Gaziler Cd No:331 D:28, 35170 Konak/İzmir olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek süre kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Suat Seren Sağlık Kurumu Nasıl Gidilir

Suat Seren Sağlık Kurumu nasıl gidilir, Suat Seren Sağlık Kurumu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Suat Seren Sağlık Kurumu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat İsmi Doğrultu 44 Mersi̇npınar – Gümrük 45 Gültepe – Gümrük 54 Otogar – Kemer Akt. 57 Altındağ – Kemer Akt. 58 Kandere – Kemer Akt. 59 Bornova Metro – Kemer Akt. 60 Pınarbaşı – Kemer Akt. 64 Pabuççular Si̇tesi̇ – Kemer Akt. 117 Kavaklıdere – Kemer Akt. 153 Çamkule – Kemer Akt. 214 Evka3 Metro – Kemer Akt. 249 Evka-4 – Kemer Akt. 302 Otogar – Konak 348 Bornova Metro – Kemer Akt. 367 Ümi̇t Mah. – Kemer Akt. 418 Şi̇ri̇nyer Akt. – Halkapınar Metro 662 Cengi̇zhan – Kemer Akt. 699 M.Erener – Kemer Akt. 42 Gümrük 46 Çobançeşme

Suat Seren Sağlık Kurumu En Yakın Otobüs Durakları

Durak ismi Mesafe Tepecik Doğum Sağlık Kurumu 2 dk yürüme Zeytinlik 6 dk yürüme

Suat Seren Sağlık Kurumu Telefon Numarası

Telefon: 02324333333

suat seren sağlık kurumu nerede nasıl gidilir