Siyami Ersek Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir

Siyami Ersek Hastanesi Nerede, Siyami Ersek Hastanesi Nasıl Gidilir? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Siyami Ersek Hastanesi Nerede

Siyami Ersek Hastanesi nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Selimiye, Tıbbiye Cd No:13, 34668 Üsküdar/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Siyami Ersek Hastanesi Adresi: Selimiye, Tıbbiye Cd No:13, 34668 Üsküdar/İstanbul

Siyami Ersek Hastanesi Nasıl Gidilir

Siyami Ersek Hastanesi nasıl gidilir, Siyami Ersek Hastanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer erişim taşıtlarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz.

Siyami Ersek Hastanesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

13 Batı Ataşehir Peronlar / Peron İstikameti 14A Kadıköy / Rıhtım Peron İstikameti 14M Yeni Sırçaii / Sondurak İstikameti 14Y Kadıköy / Rıhtım Peron İstikameti 20Ü Kadıköy / Rıhtım Peron İstikameti 1 Kadıköy 3 Hattat Hasan Çelebi Caddesi 3A Kadıköy 3B Kadıköy MR9 Halit Bin Velit Sırçaii E-10 Kadıköy E-11 Kadıköy 12 Kadıköy 12A Üsküdar Marmaray / Peron İstikameti 13B Evtaş Blokları / Üsküdar 13c İstikameti 13Y Kadıköy 14 Yenidoğan Peronlar 14BK Kadıköy 14C Kadıköy 14D Kadıköy

Siyami Ersek Hastanesi En Yakın Otobüs Durakları

Haydarpaşa Teknik Li / Kadıköy İstikameti 5 dk yürüme Haydarpaşa İşi Ve Teknik Anadolu Lisesi 5 dk yürüme İSfalt 5 dk yürüme Haydarpaşa Numune Hastanesi 6 dk yürüme

Siyami Ersek Hastanesi Telefon Numarası

Telefon: 0216 542 44 44

Siyami Ersek Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir