Seyitnizam Cami Nerede Nasıl Gidilir

Seyitnizam Cami Nerede, Seyitnizam Cami Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Seyitnizam Cami Nerede

Zeytinburnu Seyitnizam Cami nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Doğanköy, 16110 Nilüfer/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Seyitnizam Cami Adresi: Seyitnizam, Seyit Nizam Cd. No:67, 34015 Zeytinburnu/İstanbul

Seyitnizam Cami Nasıl Gidilir

Seyitnizam Cami gidilir, Seyitnizam Cami yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer erişim vasıtalarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz.

Seyitnizam Cami Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

MR11 Kazlıçeşme Marmaray 93 Zeytinburnu 93C Aksaray Ring 93M Mecidiyeköy Avm 93T Zeytinburnu 85C F.S.M.Erkek Öğrenci / Esenler Metro Doğrultuyu 48A Köprübaşı Mahallesi 50K Kazlıçeşme Marmaray 85C Kazlıçeşme Marmaray

Seyitnizam Cami En Yakın Otobüs Durakları

Zeytinburnu Anadolu İmam Hatip Lisesi 6 dk yürüme Zeytinburnu Dikilitaş 8 dk yürüme Göğüs Hastanesi / Topkapı Doğrultuyu 13 dk yürüme Göğüs Hastanesi 13 dk yürüme

Seyitnizam Cami Telefon Numarası

Telefon: 0212 582 02 50

Seyitnizam Cami Nerede Nasıl Gidilir