Sanko Park AVM Nerede Nasıl Gidilir?

Sanko Park AVM Nerede, Sanko Park AVM Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Sanko Park AVM Nerede

Sanko Park AVM Nerede

Sanko Park AVM nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Emek, Fevzi Çakmak Blv., 27060 Şehitkamil/Gaziantep olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek süre kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Sanko Park AVM Nasıl Gidilir

Sanko Park AVM nasıl gidilir, Sanko Park AVM yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Sanko Park AVM Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön92KYeni Mahalle Metro – Beyazit98KBakirköy – Yeni Mahalle MetroHT13Zeytinburnu – Kirazli Kuba CamiiMK4215 Temmuz Semti Aile Sağliği Merkezi – 15 Temmuz Semti Aile Sağliği Merkezi/RingHT10Batişehir – Yenibosna Metro

Sanko Park AVM En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeZübeyde Hanim Sokağı – Kirazli Yönü3 dk yürümeKirazli Metro – Kirazli Metro Son Du Yönü6 dk yürümeMevlana Parki – Kirazli Metro Yönü6 dk yürüme

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.