Samatya Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir

Samatya Hastanesi Nerede, Samatya Hastanesi Nasıl Gidilir? Biçiminde soruları olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Samatya Hastanesi Nerede

Samatya Hastanesi nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Cerrahpaşa, Org. Abdurrahman Nafiz Gürman Cd. No:24, 34098 Fatih/İstanbul olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek süre kaybetmeden süratli bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Samatya Hastanesi Nasıl Gidilir

Samatya Hastanesine nasıl gidilir, Samatya Hastanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Hat AdıYön80Kazlıçeşme Marmaray80TKazlıçeşme Marmaray85CF.S.M.Erkek Talebe / Esenler Metro Yönü48AKöprübaşı Mahallesi50KKazlıçeşme Marmaray85CKazlıçeşme Marmaray93Zeytinburnu93CAksaray Ring93MMecidiyeköy Avm93TZeytinburnu35CHarbiye35Eminönü35AKoca Mustafapaşa35DBalat Peron / Son Durak Doğrultuyu

Samatya Hastanesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Samatya Hastanesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeGençosman / Yedıkule Yönü7 dk yürümeSilivrikapı / Topkapı Yönü8 dk yürümeSilivrikapı8 dk yürümeKoca Mustafapaşa9 dk yürüme

Samatya Hastanesi  Telefon Numarası

Telefon: 0212 459 60 00

İnternet Sitesi: Samatya

Genel kategorimize bakmayı unutmayın.