Rize Artvin Havalimanı Nerede İletişim Araç Kiralama

Rize Artvin havalimanı nerede biçiminde insanlar tarafından çok sık bir biçimde sual almaktayız. Rize Artvin Havalimanı hakkında ayrıntılı bir biçimde tüm bilgileri bu içeriğimizde sizlerle paylaşmış olacağız. Rize Artvin Havalimanı nerede, Rize Artvin Havalimanı son vaziyet, Rize Artvin Havalimanı irtibat gibi eşi olan tüm mevzulara bu içeriğimizden erişebilirsiniz.

Rize Artvin Havaalanı hakkında internette çok fazla sual var. Bu sualleri yanıtlandırabilmek ismine bu içeriği yazma kararı aldık. Geçmiş senelerden bu yana çekilen çile artık sona erdi ve Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla beraber Rize havalimanı, Artvin havalimanı açılmış oldu. 14 Mayıs 2022 tarihinde açılan havalimanı hem Rize hem de Artvin için hizmet vermektedir. İnşaatına 2017 senesinde başlanan havalimanı nihayetinde 2022 senesinde bitirildi ve açılışı yapıldı. RZV koduyla hizmet sunan havalimanı Yeşilköy, Pazar’da yer almaktadır.

Rize Artvin Havalimanı İsmi

Rize Artvin Havalimanı ismi ne diye soracak olursanız sizlere yanıtımız; Özel bir isminin olmadığı olacaktır. Başka Bir Deyişle Rize Artvin Havalimanı, Rize Havalimanı veya Artvin havalimanı denilebilir.

Rize Artvin Havalimanı Nerede

Rize Artvin Havalimanı nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Rize-Artvin Havalimanı, 53300 Pazar/Rize olacaktır. Denizi doldurarak inşa edilen havalimanı 3 km uzunluğunda ve 45 metre genişliğinde bir piste sahiptir. İki değişik apron ile hizmet sunan havalimanı 32.000 metrekare büyüklüğündedir. Hava trafik hakimiyet kulesi ile dikkatleri üzerine sürükleyen havalimanının içerisinde Çay müzesi ve 448 vasıtalık otopark bulunmaktadır.

Rize İstanbul Uçak Saatleri

Rize İstanbul uçak saatleri nedir? Diye soracak olursanız sizlere yanıtımız; Rize’den İstanbul’a yevmiye olarak bir çok defa uçuş hakikatleştirilmektedir. Bu hakikatleştirilen uçuşlar genel olarak 19:00 ila 24:00 arasıdır. Fakat sabah saatlerinde de uçuş yapıldığı doğrudur. Aktarmasız bir biçimde uçuş yaparsanız Hatay İstanbul uçuş süresi 1 saat 55 dakikadır.

Rize Artvin Havalimanı İrtibat

Rize Artvin Havalimanı irtibat numarası alttaki gibidir. Altta yer alan numarayı arayarak havalimanı hakkında, uçuşlar hakkında çok daha ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Telefon: 0464 657 21 11

Rize Artvin Havalimanı Pegasus İrtibat

Telefon: 0888 228 1212

Rize Artvin Havalimanı Taşıt Kiralama

Rize Artvin Havalimanına gelmeden evvel veya geldikten sonra anında istediğiniz müessesesel Rize Artvin Havalimanı rent a car işletmelerinden taşıtınızı kiralayabilirsiniz. İsterseniz Rize Artvin Havalimanına gelmeden evvel taşıtınızı kiralayın isterseniz de geldikten sonra havalimanı içerisinde yer alan rastgele bir müessesesel işletmeden kiralayın. Fakat gelmeden evvel kiralama operasyonlarınızı yapmış olmanız daha sıhhatli olacaktır. Sizler için birkaç Rize Artvin Havalimanı taşıt kiralama yapan şirketi altta hisseleştik.

Garenta Rize-Artvin Havalimanı Taşıt Kiralama – 05433219661 Avis Rize Artvin Havaalanı – 4442847 Carplus Rent a Car Rize – 05325277744 RİZE HAVA LİMANI YILDIZ OTO KİRALAMA RENT A CAR – 05386347135 Pazar Oto Kiralama – Rize Artvin Havalimanı Taşıt Kiralama – 05322003692

Rize Artvin Havalimanı Personel Alımı

Deneyimli ve deneyimsiz bir biçimde iş alımı yapan Rize Artvin havalimanı personel alımı hakikatleştirmektedir. Havalimanı resmi sitesinde duyurulan iş bültenleri genel olarak paklik personeli üzerine olmaktadır. Fakat öteki kategorilerde de bir çok personeli bünyesine katmaktadır. O personel alımları alttaki gibidir.

Hostes, Güvenlik Paklikçi Teknisyen Mağaza çalışanı Yönetimsel misyonlu personel, Kabin memuru Yer hizmetleri Uçak vazifelisi Personel, Emekçi, Personel, Güvenlik vazifelisi, Yük taşıma personeli Saha personeli Otopark mesulü Türkiye Gazeteciler Sendikası Yer Hizmetleri ISS Destek Hizmetleri Rize Artvin Havalimanı Nerede İrtibat Taşıt Kiralama