Park Afyon AVM Nasıl Gidilir

Park Afyon AVM Nerede, Park Afyon AVM Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Park Afyon AVM Nerede

Park Afyon AVM nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Güvenevler Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı 2096 Sok, D:No:2, 03030 olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Park Afyon Alışveriş Merkezi Adresi: Güvenevler Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı 2096 Sok, D:No:2, 03030

Park Afyon AVM Nasıl Gidilir

Afyon Alışveriş Merkezi nasıl gidilir, Park Afyon AVM yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Afyon şehir merkezinden Park Afyon AVM’e gitmek isterseniz Ataköy – Sahipata minibüsleri veya Çavuşbaş minibüslerine binebilirsiniz. Şayet Eskişehir’den bu AVM’e geliyorsanız Bayındırlık minibüslerine binmeniz yeterli olacaktır.

Park Afyon Kaçta Kapanıyor

Park Afyon kapanış saati 22:00’dır. Park Afyon açılış saati 10:00’dır.

Park Afyon AVM Telefon Numarası

Telefon: 0272 222 03 03

Park Afyon AVM Nasıl Gidilir