Özel Levent Hastanesi Nasıl Gidilir

Özel Levent Hastanesi Nerede, Özel Levent Hastanesi Nasıl Gidilir? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin mektep hakkında erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Özel Levent Hastanesi Nerede

Özel Levent Hastanesi nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Ortabayır, Oto Çk. No: 3, 34394 Kâğıthane/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Özel Levent Hastanesi Nasıl Gidilir

Özel Levent Hastanesi nasıl gidilir, Özel Levent Hastanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer erişim vasıtalarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Özel Levent Hastanesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

41ST Topkapı / Son Durak88-48a Güzergahı D2 Köprübaşı Mahallesi 25G Taksim 27E Şirintepe 27SE Seyrantepe / Merkez 27se-41s-41st Güzergahı 27T Şişli Merkez 29 İstinye Dereiçi 29A Ata Caddesi 29B 4.Levent Metro 29C Tarabya Üstü / Son Durak Güzergahı 29D Kabataş 29E Maslak Gazeteciler Sitesi 29GM 4.Levent Metro 29P Poligon Mahallesi 36G Sultangazi Peronlar 36Z Cebeci Peronlar 40B Sarıyer 41 Boğaziçi Sitesi Sinpaş 41A Ayazağa / Son Durak Güzergahı 41AT Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Yerleşkeyi

Özel Levent Hastanesi İletişim

Telefon: 4444 6 54

Özel Levent Hastanesi Nasıl Gidilir