Oyuncak Makinesi Hilesi (Yeni Gerçek Yöntem)

Oyuncak aygıtı şikesi mevzusunda sık sual alıyorduk. Oyuncak bir cihazla oynarken şike yapmak çok basittir! Yalnızca düğmeye basın ve yalnızca bir saniye süresince emin bir konumda tutun. Paranızın yuvaya yerleştirildiğini düşünecek ve oyuncağınızı tükürecektir! Kendiniz deneyin ve dostlarınızı afallatın!

Reyin aygıtı oynamanın en iyi yolu, her fırsatta şike yapma bilgisini kullanmaktır! Bu yazı hangi şikelerin olduğunu ve nasıl çalıştıklarını açıklayacaktır. Oyuncak aygıtı oynarken ve büyük ödüller kazanırken iyi cümbüşler! Evvel en deli fikirle başlayalım: İçinde alıngan elektronik parçalar olmayan yüzük fırlatmak gibi metal rastgele bir şeyi alabileceğiniz bir mıknatıs kullanmayı deneyin. Oyuncak aygıtı şikesi veya oyuncak aygıtı aldatma yolları arıyorsanız ayrıntılı olarak takviyeci olacağız.

Oyuncak Aygıtı Şikesi

Oyuncak Aygıtı Şikesi

Kazanmak için ipuçları sunan ve aynı anda birden fazla jeton kullanmak veya cihazı emin bir biçimde eğmek gibi oyuncak cihazını kendi avantajınıza kullanmak için taktikler öneren bir hayli web sitesi vardır. Bir Hayli birey bu yöntemlere yemin ediyor ve harikulade çalıştıklarını iddia ediyor. Peki, oyuncak aygıtı şikesi nasıl yapılır? İşte sizlere birkaç oyuncak aygıtı şikesi ve reyin aygıtı bug!

Mağazada çalışan biriyle, misalin bir çalışanla veya hatta mağaza sahibiyle bir ilişki kurmaya çalışın. Onlara karşı dost canlısıysanız ve sizi hoşlanıp güveniyorlarsa, bazen nasıl kazanacağınız mevzusunda size ipuçları verebilirler. Ancak, şu anda var olan güvenlik tedbirleri sebebiyle bu her zaman olası değildir. Bir başka alternatif de oyuncağınızın erken düşmesine neden olacak bir cins nesneyi aygıta yerleştirmektir. Misalin, oyuncağınızın oturduğu yerde boş bir alan varsa, bu alana bozuk para veya başka bir minik nesne gibi bir şey koyun ve oyuncağınızla beraber çıkmasını bekleyin. Cihazın hareketli parçalarından birine, çalışmasını bir biçimde yasaklayacak bir nesne yerleştir. Oyuncağınız alt yukarıya hareket eden bir kol üzerindeyse, bu kolun üzerine kağıt parçası gibi bir şey yerleştirin, böylece yukarıya çıktığında nesne tutulur ve alt inmesini maniler. Mıknatıs kullanabilirsiniz. Cihazı bozuk para yerleştirildiğini düşünmesi için aldatmak emeliyle bozuk para yuvasına bir şey sıkıştırmaktır.

Hangi yöntemi seçerseniz seçin, dikkatli olmayı ve oyuncak cihazına hasar vermemeye veya imha etmemeye çalışmayı unutmayın.

Oyuncak Aygıtı Bugları

Oyuncak cihazının nasıl kandırılacağı hem çocuklar hem de erişkinler arasında popüler bir müzakere mevzusudur. Aygıttan daha fazla oyuncak almak için kullanılabilecek bir hayli değişik yöntem vardır, ancak kimileri değişiklerinden çok daha tesirlidir.

Oyuncak cihazını aldatmak için en sık kullanılan yöntemlerden biri manivela kullanmaktır. Oyuncağınızı yerleştirmeden evvel dağıtıcının önüne bir veya daha fazla bozuk para koyarak, düğmeye bastığınızda genellikle ekstra oyuncaklar alırsınız. Bu yöntem işe bereket zira mekanizmada bir balanssızlık hissi yaratarak orijinal tercihinizle beraber bonus öğeleri de özgür vazgeçmesine neden olur. Sensörü bozuk para attığınızı düşünmesi için aldatmak üzere bir mıknatıs veya başka bir manyetik nesne kullanmaktır. Öbür bir yöntem ise oyuncak cihazının tepesine kadar uzanabilecek uzunlukta bir ip veya tel kullanmaktır; böylece asıl bir ödül olarak kaydolunmadan bir ödülü alta vazgeçebilirsiniz.

Bu yöntemlerden hiçbiri sizin için işe afacansa, ataç gibi belirgin bir şey kullanmayı deneyin veya dikiş iğnesini cihazın altındaki sensörden geçirin. Bu, tüm mekanizmalarını tetiklemesi için onu aldatabilir ve istediğiniz ödülle sonuçlanabilir.

Google Mayın Tarlası Oyunu Oyna içeriğimize göz atın.