Mert Yazıcıoğlu Filmleri ve TV Dizileri

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Mert Yazıcıoğlu filmleri ve tv dizileri mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizde kıymetli ziyaretçilerimize Mert Yazıcıoğlu filmleri ve TV dizileri mevzusunda doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda Mert Yazıcıoğlu kimdir, Mert Yazıcıoğlu sevgilisi, Mert Yazıcıoğlu nereli, Mert Yazıcıoğlu oynadığı filmler, Mert Yazıcıoğlu oynadığı diziler neler? Başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

Dizi camiasının son günlerde en çok dikkat toplayan adlarından bir tanesi olan Mert Yazıcıoğlu, Aşk 101 dizisiyle popülaritesini her geçen gün çoğaldırıyor. Mert Yazıcıoğlu hakkında dizi izleyicileri her gün yeni bir araştırma yapıyorken en çok merak edilen sualse; ‘’Mert Yazıcıoğlu oynadığı diziler, Mert Yazıcıoğlu oynadığı filmler’’ oldu. Mert Yazıcıoğlu filmleri ve TV dizileri mevzusunda bu içeriğimiz sizlere doğru veriyor!

Mert Yazıcıoğlu Filmleri ve TV DizileriMert Yazıcıoğlu Filmleri ve TV Dizileri

Mert Yazıcıoğlu Kimdir?

Mert Yazıcıoğlu hem ülkesinde hem de dünya çapında zafer kazanmış mükâfatlı bir Türk oyuncudur. En çok Mustang, Süt ve Üç Kız Kardeşin Öyküsü gibi eleştirmenlerce hoşlanılan filmlerdeki rolleriyle tanınmaktadır

Yazıcıoğlu ilk olarak Nuri Bilge Ceylan’ın idarediği 2011 üretimi Ahlat Ağacı filmindeki performansıyla tanındı. Bunu, kendisine Avrupa Film Mükâfatı adaylığı kazandıran beynelmilel galibiyete sahip Mustang filmindeki başrolüyle takip etti. 2017’de gişe rekorları kıran Süt’te İsmail Hacıoğlu ile beraber rol aldıktan sonra Elçin Sangu ve Çağatay Ulusoy ile beraber üç Kız Kardeşin Hikâyesi, 2019 senesinde Türkiye’nin en çok hasılat elde eden filmi oldu

Yazıcıoğlu ayrıca Aşk ve Mavi, Kuzey Yıldızı ve Kimse Öğrenmez gibi çok rakamda televizyon dizisinde rol aldı. Biri Aşk ve Mavi’deki rolüyle, ötekiyi de 2020 üretimi dram dizisi Suçsuzlar Apartmanı’ndaki performansıyla olmak üzere En İyi Erkek Oyuncu dalında iki Altın Kelebek Mükâfatı kazanmıştır.

Mert Yazıcıoğlu Filmleri ve TV Dizileri

Zaferli oyuncu bugüne kadar bir çok film ve dizi de başrol oynadı. 2008’den bu yana her film ve TV dizisinde üstün rolleriyle göz önüne çıkan Mert Yazıcıoğlu’nun oynadığı filmler ve tv dizilerini altta sizlere listeli halde hisseleştik.

Karagül TV Dizisi 2012 Mehmed Bir Cihan Fatihi Korkut, TV Dizisi 2018 İyi Reyin Cenk, TV Dizisi 2020 Bir Annenin Günahı TV Dizisi 2020 Aşk 101 Sinan,Netflix Dizisi 2021 Darmaduman TV Dizisi 2022 Vefat Zamanı TV Dizisi 2022 Umuda Kelepçe Vurulmaz Sinema Filmi 2022 Bir Litre Gözyaşı: Sinema Filmi 2022

Film ve diziler haricinde başrol bir yana kameramanlık vazifesini de üstlenen Mert Yazıcıoğlu’in kamera asistanı olduğu bir çok film ve dizi bulunmaktadır.

Mert Yazıcıoğlu Nereli?

Mert Yazıcıoğlu, 1993 senesinde İstanbul’un Bakırköy mahallesinde dünyaya gözünü açmıştır.

Mert Yazıcıoğlu Kaç Yaşında?

Demir 1993 sene doğumludur. 2022 seneyi itibariyle genç ve yakışıklı oyuncu 29 yaşındadır.

Mert Yazıcıoğlu Sosyal Medya Hesapları

Mert Yazıcıoğlu Demir instagram, Twitter veya Youtube hesapları internette çok fazla incelenmektedir. Hayranı hayli bir fazla olan Demir’in sosyal medya hesaplarını sizler için altta hisseleştik.

Mert Ramazan Demir Instagram

Rehber kategorimize bakmayı unutmayınız.