Mert Ramazan Demir Filmleri ve TV Dizileri

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Mert Ramazan Demir filmleri ve tv dizileri mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizde değerli ziyaretçilerimize Mert Ramazan Demir filmleri ve TV dizileri mevzusunda doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda Mert Ramazan Demir kimdir, Mert Ramazan Demir sevgilisi, Mert Ramazan Demir nereli, Mert Ramazan Demir oynadığı filmler, Mert Ramazan Demir oynadığı diziler neler? Başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

Dizi camiasının son günlerde en çok dikkat sürükleyen isimlerinden bir tanesi olan Mert Ramazan Demir, Yalı Çapkını dizisiyle popülaritesini her geçen gün çoğaldırıyor. Mert Ramazan Demir hakkında dizi izleyicileri her gün yeni bir araştırma yapıyorken en çok merak edilen sualse; ‘’Mert Ramazan Demir oynadığı diziler, Mert Ramazan Demir oynadığı filmler’’ oldu. Mert Ramazan Demir filmleri ve TV dizileri mevzusunda bu içeriğimiz sizlere doğru veriyor!

Mert Ramazan Demir Filmleri ve TV Dizileri

Mert Ramazan Demir Kimdir?

Mert Ramazan Demir, 1988 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio’da eğitim alan popüler ismin beyaz perdedeki ilk filmi ‘’I am You’’ filmiydi. Bu filmde başrol paylaşan Mert Ramazan Demir daha sonrasında ‘’Üryan’’ isimli mini dizi de başrol oynadı.

Sinema ve dizi / film oyuncusu olan ünlü ismin aynı zamanda kamerandır. 1.78 metre boyunda olup 73 kilogram ağırlığındadır. İstanbul’un Bakırköy semtinde doğan Demir lise mezunudur kariyerine 2008’den bu yana devam etmektedir.

Mert Ramazan Demir Filmleri ve TV Dizileri

Galibiyetli oyuncu bugüne kadar bir çok film ve dizi de başrol oynadı. 2008’den bu yana her film ve TV dizisinde üstün rolleriyle göz önüne çıkan Mert Ramazan Demir’in oynadığı filmler ve tv dizilerini altta sizlere listeli halde hisseleştik.

Şahmeran TV Dizisi 2022 Yalı Çapkını Ferit, TV Dizisi 2022 Kuruluş Osman Mehmet, TV Dizisi 2021 Ufo Sinema Filmi 2021 Vefat Zamanı TV Dizisi 2021 Hoca Ateş, TV Dizisi 2020 Üryan Cem, TV Dizisi 2020 I Am You İkram, Sinema Filmi 2019 Üç Harfliler: Adak Metin, Sinema Filmi 2019 İstanbul Spy / İstanbul Ajanı Ajan, Video Film 2019 Fazilet Hanım ve Kızları TV Dizisi 2017 Aşkopat Sinema Filmi 2015 Arka Caddeler Ateş, TV Dizisi 2008

Film ve diziler haricinde başrol bir yana kameramanlık görevini de üstlenen Mert Ramazan Demir’in kamera asistanı olduğu bir çok film ve dizi bulunmaktadır.

Legion De Hoenur Mükâfatlı İlk Sanatçımız Tv Filmi 2008 Mıymıntılar Kralı Tv Filmi 1994 Hıyanet Çığlıkları Sinema Filmi 1994 Kızlar Sınıfı TV Dizisi 1994 Yaz Konuti TV Dizisi 1993 İstanbul’un Orta Yeri Sinema Sinema Filmi 1993 Reyin İçinde Reyin Sinema Filmi 1993 Hayri Beyin Son Aşkı Sinema Filmi 1993 Savrulan Emekler Tv Filmi 1990

Mert Ramazan Demir Nereli?

Mert Ramazan Demir, 1988 senesinde İstanbul’un Bakırköy semtinde dünyaya gözünü açmıştır.

Mert Ramazan Demir Kaç Yaşında?

Demir 1988 sene doğumludur. 2022 seneyi itibariyle genç ve yakışıklı oyuncu 34 yaşındadır.

Mert Ramazan Demir Sosyal Medya Hesapları

Mert Ramazan Demir instagram, Twitter veya Youtube hesapları internette çok fazla incelenmektedir. Hayranı hayli bir fazla olan Demir’in sosyal medya hesaplarını sizler için altta hisseleştik.

Mert Ramazan Demir Instagram Hesabı

Rehber kategorimize bakmayı unutmayınız.