Maltepe Ersoy Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir?

Maltepe Ersoy Sağlık Kurumu Nerede, Maltepe Ersoy Sağlık Kurumu Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Maltepe Ersoy Sağlık Kurumu Nerede

Maltepe Ersoy Sağlık Kurumu Nerede

Maltepe Ersoy Sağlık Kurumu nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Altayçeşme, Varna Sk. No:16, 34843 Maltepe/İstanbul olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek zaman kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Maltepe Ersoy Sağlık Kurumu Nasıl Gidilir

Maltepe Ersoy Sağlık Kurumu nasıl gidilir, Maltepe Ersoy Sağlık Kurumu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Maltepe Ersoy Sağlık Kurumu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön16APendik – Harem Peron 3KM42Şehit Bayram Aydin – Mehmet Akif/RingKM43Mehmet Akif – İş Yüksek OkuluKM44Meslek Akademiyi – Marmara Eğitim Köyü133FAcarlar Sitesi – Cevizli Peronlar133GKartal – Gülensu MahallesiE-10SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI / KURTKÖY – KADIKÖY14TMTEPEÜSTÜ-MALTEPE METRO/CEVİZLİ PERONLAR16KHYENİŞEHİR / MARMARA ÜNİV. SAĞLIK KURUMU – KADIKÖY16SS. G. HAVALİMANI – UZUNÇAYIR METROBÜS/HAREM PERONLAR16UUĞURMUMCU – ÜSKÜDAR19ZZÜMRÜTEVLER – KADIKÖY130ADENİZ HARP MEKTEBİ – KADIKÖY130ŞŞİFA SEMTİ – KADIKÖY133NMALTEPE ÜNİVERSİTESİ – MALTEPE METRO / KARTAL251PENDİK – MECİDİYEKÖY500LLEVENT – CEVİZLİBAĞ500TTUZLA ŞİFA SEMTİ – CEVİZLİBAĞ130ŞTŞifa Sondurak – Zeytinburnu Çirpici

Maltepe Ersoy Sağlık Kurumu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeMaltepe Köprüsü – Maltepe 16a-21a Yönü5 dk yürümeMaltepe Köprüsü – Tuzla Yönü8 dk yürümeMaltepe Köprüsü – Kadiköy Yönü12 dk yürüme

Maltepe Ersoy Sağlık Kurumu Telefon Numarası

Telefon: 08508118600

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.