Küçükçiftlik Park Nerede Nasıl Gidilir

Ufakçiftlik Park Nerede, Ufakçiftlik Park Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı balakalarını alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Ufakçiftlik park her ne kadar geçmiş senelerde mesire alanı gibi kullanılsa da günümüzde çok faal bir biçimde konserler, faallikler için kullanılmaktadır ve suratlarca yeni konsere ev sahipliği yapmaktadır. İnsanların özellikle gençlerin çok sık bir biçimde uğradığı Ufakçiftlik Parka nasıl gidilir? Ufakçiftlik park nerede? Bu suallerin cevabını bu içeriğimizde sizlere vereceğiz…

Ufakçiftlik Park Nerede

İstanbul’un en canlı ve en faal konumlarından bir tanesi olan Ufakçiftlik park nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız: Harbiye, Kadırgalar Cd. No:4, 34367 Şişli/İstanbul olacaktır.

Ufakçiftlik Park Kapasitesi

2000 metrekarelik alana sahip olan Ufakçiftlik Park aynı anda 17.000 bireye hizmet verebilir vaziyettedir. Fakat yaz / kış sezonunda bu sayı değişmektedir. Kış sezonunda park yalnızca 4500 bireye hizmet verebilir. Yaz aylarında daha fazla bireyi ağırlayabilmek ismine her yaz Ufakçiftlik Bahçe isminde yeni bir alan oluşturulur.

Ufak Çiftlik Park Konserleri

Maçka’nın kalbi olan Ufakçiftlik Park yüzyıllardır kendini gözetmeyi başarabilmiştir. Bugüne kadar binlerce hatta on binlerce konsere ev sahipliği yapan Ufak çiftlik park, 2009 senesinden bu yana her hafta değişik bir konsere yer veriyor. Aktiflik ve konser denilince akla ilk gelen yerlerden bir tanesi olan Ufak Çiftlik Park konserleri hakkında ayrıntılı balaka almak isterseniz parkın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Son konserler ve gelecek konserler için tüm ayrıntılar resmi internet sitesinde aktüel bir biçimde paylaşılmaktadır.

Ufakçiftlik Park Bağlantı

Telefon: 0 212 231 30 45

Ufakçiftlik Park Nasıl Gidilir?

Yürüyerek Gitmek İsterseniz Ufakçiftlik park İstanbul’un göbeği olarak bilinmektedir ve Taksim alanından Elmadağ istikametine ya da Nişantaşından yürüyerek kolay bir biçimde 20 dakika içinde varabilirsiniz. Park tarafından İETT Otobüsleri 129T- 22B – 26A – 26B – 30A – 37T – 40 – 40T – 42T – 48T – 49T – 559C – 70KE – DT2 – TB1 – YT1 Metrobüs Metrobüsle gelecekler öncelikle Mecidiyeköy durağında inmelidir. Sonrasında metroya aktarma yapıp Taksim alanına geçmeli ve sonra Elmadağ istikametine doğru yürüyerek kısa vakitte varabilir. Metro Metroya her nerede bindiyseniz Taksimden inip yürüyerek varabilirsiniz. Tramway Zeytinburnu-Kabataş Tramway hattına binip Kabataştan inin ve yürümeye başlayın.