Kız Kulesi Nasıl Gidilir (Süper Tarif)

Kız Kulesi Nerede, Kız Kulesi Nasıl Gidilir? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Kız Kulesi Nerede

Kız Kulesi nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Salacak, 34668 Üsküdar/İstanbul olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde erişebilirsiniz.

Kız Kulesi Nasıl Gidilir

Kız Kulesi nasıl gidilir, Kız Kulesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim vasıtalarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz.

Kız Kulesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön2Üstbostancı5Valievleri6Harem Peronlar 2 / Son Durak Yönü9Adem Yavuz Mahallesi9AHarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü11BEHarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü11CHarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü11DKuran Ktümörsü / Son Durak Yönü11EEsatpaşa11ESHarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü11KDörtyol / K.K.Bekır Mah. Yönü11LEsatpaşa11MEvtaş Blokları / Üsküdar 13c Yönü11NEsenevler Mahallesi11PHarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü11STHarem / D100 Karayolu Yönü11THarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü11YYavuztürk Siteler11ÜHarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü13MHarem Peron 3 / Kadıköy İstikameti

Kız Kulesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeŞemsipaşa Askeri Sos / Üsküdar Yönü4 dk yürümeKız Kulesi / Harem Yönü6 dk yürümeÜsküdar Marmaray / Peron Yönü7 dk yürümeÜsküdar Marmaray / Sıle Yönü13 dk yürümeDoğancılar / Kadıköy Yönü14 dk yürüme

Kız Kulesi Telefon Numarası

Telefon: 02163424747

Kız Kulesi Nerede, Nasıl GidilirKız Kulesi Nerede, Nasıl Gidilir