Kayseri Yüzme Kursu Nasıl Gidilir

Kayseri Yüzme Kursu Nerede, Kayseri Yüzme Kursu Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Kayseri Yüzme Kursu Nerede

Kayseri Yüzme Kursu nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Barbaros, Kaldırım Cd. No:10, 38000 Kocasinan/Kayseri olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek zaman kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Kayseri Yüzme Kursu Nasıl Gidilir

Kayseri Yüzme Kursu nasıl gidilir, Kayseri Yüzme Kursu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Kayseri Yüzme Kursu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

106 BAĞDAT YENİDOĞAN İSTASYON CAD. ÜST GEÇİT 110 GOP KOCASİNAN TEPEKONUTLAR ÜST GEÇIT 113 GOP KOCASİNAN TEPEKONUTLAR ÜST GEÇIT KARADENİZ CAD. 190 YEŞİL MAHALLE İSTASYON ALTGEÇİT 191 YEŞİL MAH. ALT GEÇİT SAĞLIK KURUMU 203 BOZTEPE SAĞLIK KURUMU 206 BAYRAKTEPE 281 ŞEKER TEPEKONUTLAR ÜSTGEÇIT 470 AKİN-YAZIR 475 KUŞÇU-BOYACI 478 ÇEVRİL 100 Ahi Evran Zaviyesi 114 Kocasinan Tepe Konutlar Son Durak 184 Mimarsinan E.M.Lisesi 186 54- Kiçikapı 487 Erkilet Ici Osmanli Mah.1 80 YENİ MAH. 81 YENİ MAH. FAKÜLTE 182 KONTROL YENİŞEHİR İSTASYON 200 BOZTEPE İSTASYON CAD.

Kayseri Yüzme Kursu En Yakın Otobüs Durakları

Barbaros Girisi 4 dk yürüme Sumer Yuzme Havuzu 4 dk yürüme Adliye 1 6 dk yürüme Baytarlık Fakulte 6 dk yürüme Yeni Emniyet 1 7 dk yürüme Yeni Emniyet 8 dk yürüme Tren Gari 27 dk yürüme

Kayseri Yüzme Kursu Telefon Numarası

Telefon: 444 2 899

Kayseri Yüzme Kursu Nasıl Gidilir