İzmir Organize Sanayi Bölgesine Nasıl Gidilir

İzmir Organize Sanayi Bölgesi Nerede, İzmir Organize Sanayi Bölgesi Nasıl Gidilir? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin mektep hakkında erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

İzmir Organize Sanayi Bölgesi Nerede

İzmir Organize Sanayi Bölgesi Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Mustafa Kemal Atatürk Blv. No:42, 35620 Atatürk Osb/Çiğli/İzmir olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İzmir Organize Sanayi Bölgesi Nasıl Gidilir?

İzmir Organize Sanayi Bölgesi nasıl gidilir, İzmir Organize Sanayi Bölgesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer erişim vasıtalarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

İzmir Organize Sanayi Bölgesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

149 Kaklıç 227 Organize Sanayi 817 Çiğli Akt. 853 Karşıyaka İSkele 751 Çiğli Akt. 226 Organize Sanayi 777 Karşıyaka İSkele

İzmir Organize Sanayi Bölgesi İletişim

Telefon: 0232 376 71 76

İzmir Organize Sanayi Bölgesine Nasıl Gidilir