İzmir Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede, İzmir Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin mektep hakkında erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Fevzi Paşa, 452. Sk. 15 A, 35260 Konak/İzmir olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir?

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğüne nasıl gidilir, İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer erişim vasıtalarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

18 Yeşi̇lyurt – Konak 19 Şehi̇tler – Konak 20 Koop. Konutlari̇ – Konak 202 Cumhuri̇yet Alanı – Havali̇manı 253 Halkapınar Metro – Konak 302 Otogar – Konak 466 Şi̇ri̇nyer Akt. – Konak 811 Engelli̇ler Merkezi̇ – Montrö 920 Çi̇ğli̇ Merkez – Konak 930 Bornova – Konak 484 Konak 104 Buca Toplu Evleri – Konak 171 Tınaztepe – Konak 465 Tınaztepe – Konak 285 Evka-1 – Konak 374 İzkent – Konak 72 İşçi̇konutlari̇ – Konak 105 Çamlıkule – Konak 10 Konak 951 Konak

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü İletişim

Telefon: 0232 280 35 00

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir