İzmir Havalimanından Otogara Nasıl Gidilir

İzmir Otogarı Nerede? İzmir Havalimanından Otogara Nasıl Gidilir? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. İzmir otogarı Nerede? İzmir Havalimanından Otogara Nasıl gidilir? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Türkiye’nin Ege bölgesinde bulunan İzmir bir şehirdir. Türkiye’nin en kalabalık üçüncü şehri olan İzmir’in kesinlikle gezilmesi gerektiği ve bir çok tarihi eser, güzelliğe ev sahipliği yapıldığı bilinmektedir. Şayet izmire geldiyseniz İzmir havalimanından otogarı nasıl gidilir bilmiyorsanız içeriğimizi kullanarak nasıl gidebileceğinizi kolayca öğrenebilirsiniz. İzmir’in popülasyonu 2021 seneyi itibariyle 4 milyonun üzerine çıkmıştır. Surat ölçümü sırası ise 23’dür.

İzmir Otogarı Nerede

İzmir otogarı nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız YEŞİLKÖY SEMTİ, YEŞİLKÖY HALKALI SOKAĞI, FLORYA İTFAİYE İSTASYONU ARKASI BAKIRKÖY / İSTANBUL olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İzmir Havalimanından Otogara Nasıl Gidilir

İzmir Havalimanından Otogara nasıl gidilir, İzmir otogarı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Zira bu adrese özel vasıtanız, ticari taksi ile gidebildiğiniz gibi metro, tren, otobüs veya dolmuşla da meselesiz olarak gidebilirsiniz. Genel olarak buraya erişmek için kullanılan erişim taşıtı otobüstür. Fakat sizler daha kolay olacağını düşünüyorsanız metro veya tren ile de gidebilirsiniz.

İzmir Havalimanından Otogara Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

36 Şi̇ri̇nyer Akt. – Gümrük 236 Şi̇ri̇nyer Aktarma Merkezi̇ – Gümrük 34 Esentepe – Gümrük 39 İsmetpaşa – Gümrük 41 Levent – Gümrük 42 Çınartepe – Gümrük 44 Mersi̇npınar – Gümrük 45 Gültepe – Gümrük 46 Çobançeşme – Gümrük 466 Şi̇ri̇nyer Akt. – Konak 838 Şi̇ri̇nyer Akt. – Gümrük 35 Ballıkuyu – Konak 302 Otogar – Konak 200 Havalimanı 515 Tınaztepe 57 Altındağ 367 Kemer Akt. 54 Otogar – Kemer Akt. 249 Evka-4 – Kemer Akt. 60 Kemer Akt.

 

Trenle gitmek isterseniz Menemen – Cumaovası seferine binebilirsiniz.

İzmir Otogarı Telefon Numarası

Telefon: 0232 472 10 10

İzmir Havalimanından Otogara Nasıl Gidilir