İskenderun Primemall AVM Nerede Nasıl Gidilir

İskenderun primemall AVM nerede? Primemall AVM nasıl gidilir? Merak ediyorsanız bu içerik sizlere dayanakçı olacaktır. İskenderun’da 2 adet AVM bulunmaktadır. Bu AVM’lerden bir tanesi de Prime mall AVM’dir. Oldukça geniş ve büyük bir alana kurulan primemall AVM’ın içerisinde rakamsız mağaza bulunmaktadır. Teknolojik ürünler, elbise veya beyaz eşya ürünlerine dair bir çok ürünü bulabileceğiniz bu AVM’nin konumunu merak ediyorsanız içeriğimizi okumaya devam ediniz.

İskenderun’un 1. AVM’si olarak öğrenilen ve en büyük AVM olan Primemall AVM her gün binlerce ziyaretçisini ağırlıyor. Hatay, Antakya, Gaziantep, Urfa veya Dünya’nın 4 bir yanından bu AVM’e gelenler oluyor. İçerisinde aradığınız her bir ürünü bulabilirsiniz ve tüm gereksinimlerinizi meselesiz olarak giderebilirsiniz.

İskenderun Primemall AVM Nerede

Primemall AVM adresi: Numune Mah, İbrahim Karaoğlanoğlu Cd. No:29/3, 31230 İskenderun/Hatay’dır.

Prime Mall AVM İskenderun Nasıl Gidilir

Prime mall AVM iskenderun’a gidebilmek için kullanabileceğiniz erişim taşıtı yalnızca otobüstür. Otobüs haricinde özel vasıtanızla veya ticari taksiyle yeniden AVM’e gidebilirsiniz. Belediye’nin sağlamış olduğu ulus otobüsleri ile AVM’nin önüne kadar gidebiliyorsunuz.

Primemall AVMye otobüsle gitmek isterseniz ilk evvel İskenderun PAC alanına gidiniz. Pac alanında AVM’e giden bir çok dolmuş bulunmaktadır. Üzerinde Primemall AVM yazan dolmuşlara binebilirsiniz. AVM’nin durağı Adliye karşısındadır. Yaya geçidinden geçtikten sonra AVM’e giriş yapabilirsiniz. Dolmuş fiyatı 7 TL’dir.

İskenderun Prime Mall AVM Bağlantı

Telefon: 0326 619 2010

İskenderun alışveriş merkezi olarak öğrenilen Prime Mall AVM’e gelerek sizlerde cümbüşlü, sevinçli ve zevkli anlar yaşayabilirsiniz. Aradığınız her şeyi bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Giyimden, teknolojiye, teknolojiden beyaz eşyaya her bir ürün bu avmde bulunmaktadır.