Hatay Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

Hatay Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nerede, Hatay Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin mektep hakkında erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Hatay Şehir Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nerede

Hatay Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Ürgen Paşa Semti, Şehit İsmail Yıldırım Cadde Hatay Şehir Ulusal Eğitim Müdürlüğü Sitesi No 2 İç Kapı, No1, 31030 Antakya/Hatay olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek süre kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Hatay Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir?

Hatay Ulusal Eğitim Müdürlüğüne nasıl gidilir, Hatay Ulusal Eğitim Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir biçimde telefon numarasıyla bağlantıya geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Hatay Ulusal Eğitim Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

103 Su Ambarı – Kıbrıs Şehitleri – Otogar 104 Saraycık – Aşağıokçular 109 Mustafa Kemal Şeyhoğlu – Adliye TOKİ 114 Aşağıokçular – 23 Temmuz Anadolu Lisesi 120 Besim Ömer Akalın AL – Lazkiye Cd. 123 Çevreyolu Günyazı Kvş. – İzmir Cd. 301 Yukarıya Harbiye – Minibüs Garajı 302 Bahçeköy – Minibüs Garajı 304 Alt Harbiye – Minibüs Garajı 305 Hırpalar – Minibüs Garajı 306 Sinanlı – Minibüs Garajı 307 Değirmenyolu – Minibüs Garajı 308 Dursunlu – Minibüs Garajı 106 Şeyh Daher Türbesi 117 Saraycık 101 Lazkiye Cd. Benzinlik – Hatay Devlet Hastanesi 111 Hüseyinli Kvş. – Ata Köprüsü – Sinanlı Kvş. 112 Basmahane Sk. – Çevreyolu Sağlık Kurumu Kavşağı 113 Basmahane Sk. – Otogar 119 İzmir Sokağı – Saraycık

Hatay Ulusal Eğitim Müdürlüğü Bağlantı

Telefon: 03262276868

Hatay Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir