Hatay İskenderun Deniz Er Eğitim Alayına Nasıl Gidilir

Hatay İskenderun deniz er eğitim alayına nasıl gidilir? Merak ediyorsanız bu içeriğimiz sizlere dayanakçı olacaktır. İskenderun’un merkeze yakın noktasında bulunan Deniz Er Eğitim Alayı İskenderun, İskenderun’a ilk kez gelen ve İskenderun’a askerliği çıkan yeni asker dostlar tarafından çok fazla soruluyor. Bu içerikle beraber bu meraklarını gidereceğiz ve nasıl gidebileceklerini, Deniz Er Eğitim alayı nerede onlara paylaşacağız.

İskenderun’a çok yakın mesafede bulunan hatta merkezde sayılabilecek olan Deniz Er Eğitim alayı İskenderun’a gitmek için kullanabileceğiniz birden fazla erişim vasıtayı bulunmaktadır. Bu erişim vasıtalarından kendinize en uygun olanı seçim edebilirsiniz fakat insanlar genelde buraya gitmek için ticari taksiyi seçim etmektedir. Yürüyerek de gidilebilecek konumda olan eğitim alayına şimdi nasıl gidilebileceğini ayrıntılı bir biçimde anlatalım…

İskenderun Deniz Er Eğitim Alayı Nerede

İskenderun Deniz Er Eğitim alayı adresi Mustafa Kemal, 31230 İskenderun/Hatay’dır.

Deniz Er Eğitim Alayı İskenderuna Nasıl Gidilir

Deniz er eğitim alayı İskenderun, Mustafa Kemal semtinde bulunmaktadır. Mustafa Kemal semtinin çıkışında bulunan eğitim alayı, Palmiye sağlık kurumuna en yakın noktadadır. İskenderun – Belen arası yolda bulunan bu askeriyeye gitmek için alttaki erişim taşıtlarıyla beraber erişim yollarını kullanabilirsiniz.

Otogarda indiyseniz ilk evvel İskenderun PAC alanına gitmeniz gerekmektedir. Pac Alanına gitmek için otogarda bulunan dolmuşlardan PAC alanı yazılı olan dolmuşa bininiz. Otogar ile PAC alanı arası takribî 10 dakika sürecektir. PAC alanında indikten sonra yeniden aynı konumdan parçalamadan öteki bir dolmuş olan üzerinde ‘’Deniz Er Eğitim Alayı’’ yazılı olan dolmuşa binmeniz gerekmektedir. Bu dolmuşa bindiğiniz taktirde sizleri er eğitim alayının önüne kadar götürecektir. Dolmuşla eğitim alayına gidecekseniz vereceğiniz iki dolmuş için fiyat 14 TL olacaktır.

Dolmuşla gitmek yerine taksiyle de gitmeyi seçim edebilirsiniz. Otogarda otobüsten indikten sonra hiçbir yere parçalamadan otogar taksilerinden rastgele birisine binebilir ve er eğitim alayına gitmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Sizleri meselesiz olarak Er Eğitim alayına kısa müddette götüreceklerdir. Otogar ile Er Eğitim Alayı arası taksiyle vasati olarak 60 – 70 TL yakalayabilir.

İskenderun Deniz Er Eğitim Alayı İrtibat

Telefon: 0326 618 99 49