Hatay Havalimanı Nerede Uçuş Bilgileri İletişim

Hatay havalimanı nerede biçiminde insanlar tarafından çok sık bir biçimde sual almaktayız. Hatay havalimanı hakkında ayrıntılı bir biçimde tüm bilgileri bu içeriğimizde sizlerle paylaşmış olacağız. Hatay havalimanı nerede, hatay havalimani uçuş bilgilei, hatay havalimanı bağlantı gibi eşi olan tüm mevzulara bu içeriğimizden erişebilirsiniz.

Hatay başka bir deyişle diğer ismiyle öğrenilen Antakya geçmiş senelerde çok meseleli de olsa bir havalimanına sahiptir. Daha Öncekine kıyasla artık çok daha pak ve çok daha meselesiz bir biçimde hizmetlerini, uçuşlarını sürdüren hatay havalimanı bugün binlerce ziyaretçisine uçuş olanağı sunmaktadır. Hatay Hava alanına gelen ziyaretçilerde veya gelmek isteyen bireylerde bu havalimanına nasıl gelinir, hatay havalimanı uçak iniş kalkış merak ediyorlar. Veya nerede olduğunu merak ediyorlar. Hatay havalimanı hakkında tüm bilgilere altta yer verdik.

Hatay Havalimanı İsmi

Hatay havalimanı ismi ne diye soracak olursanız sizlere yanıtımız; Özel bir isminin olmadığı olacaktır. Başka Bir Deyişle Hatay havalimanının ismi Hatay Havalimanı veya Hatay havaalanıdır.

Hatay Havalimanı Nerede

Hatay havalimanı nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Paşaköy, Havalimanı Cad 1/1, 31121 Hatay olacaktır. Hatay merkeze çok yakın olmayan fakat İskenderun, Belen – Hatay arasında olan bu havalimanı her gün suratlarca ziyaretçisini bu adreste ağırlamaktadır. DHMİ tarafından idarenen hatay havalimanı 2007 senesinde o zamanlar Başbakan olan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla beraber açılmıştır. Beton kaplama bir piste sahip olan havalimanı İskenderun ilçesine 45 KİLOMETRE uzaklıktadır.

Hatay Havaalanı Gelen Uçuşlar

Antakya havalimanı başka bir deyişle Hatay havaalanı gelen uçuşlar hakkında bilgi almak isterseniz havalimanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz fakat bizler yeniden de burada sizlere birkaç bilgi vereceğiz. Hatay havalimanı gelen uçuşlar olarak altta uçak firmalarının isimlerini hisseleştik.

AnadoluJet Ankara, İstanbul – Sabiha Gökçen uçuşları için Nas Air Cidde, Riyad uçuşları için Pegasus Havayolları Lefkoşa, İstanbul – Sabiha Gökçen, İzmir uçuşları için Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı uçuşları için SunExpress İzmir uçuşları için

Hatay Havaalanı Uçuş Saatleri

Yukarıyada saymış olduğumuz 5 değişik uçak işletmesinin her birisi değişik saatler diliminde Hatay havalimanına gelmektedir. Daha sonrasında varacağa noktaya geri uçuş yapmaktadır. Genel olarak gelen uçuşları sizlere söylememiz gerekirse alttaki tabloya göre uçuşlar ve bu saatlerde uçaklar kalkış yapmaktadır.

19:05 20:30 22:225 02:55 07:50 08:10 08:30

Yukarıyada paylaştığımız saatlerde İstanbul havalimanı, İstanbul – Sabiha Gökçen havalimanı, Antalya uçuşları reelleştirilmektedir.

Hatay İstanbul Uçak Saatleri

Hatay İstanbul uçak saatleri nedir? Diye soracak olursanız sizlere yanıtımız; Hatay’dan İstanbul’a yevmiye olarak bir çok defa uçuş reelleştirilmektedir. Bu reelleştirilen uçuşlar genel olarak 19:00 ila 24:00 arasıdır. Fakat sabah saatlerinde de uçuş yapıldığı doğrudur. Aktarmasız bir biçimde uçuş yaparsanız Hatay İstanbul uçuş süresi 1 saat 35 dakikadır.

Hatay Havalimanı Bağlantı

Hatay havalimanı bağlantı numarası alttaki gibidir. Altta yer alan numarayı arayarak havalimanı hakkında, uçuşlar hakkında çok daha ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Telefon: 0326 235 13 00 Faks: 0326 235 13 09 E-Posta: [email protected]

Hatay Havalimanı Pegasus Bağlantı

Telefon: 0850 500 23 11

Hatay Havaalanı İskenderun Arası

Hatay havaalanı İskenderun arası 45 KİLOMETRE’dir. Ne kadar sürer diye soracak olursanız yanıtımız sizlere trafik yoğunluğuna bağlı olarak 30 dakika ile 1 saat arasında devam ettir.

Hatay Havalimanı Taşıt Kiralama

Hatay havalimanına gelmeden evvel veya geldikten sonra anında istediğiniz müessesesel hatay havalimanı rent a car şirketlerinden taşıtınızı kiralayabilirsiniz. İsterseniz Hatay havalimanına gelmeden evvel taşıtınızı kiralayın isterseniz de geldikten sonra havalimanı içerisinde yer alan rastgele bir müessesesel şirketten kiralayın. Fakat gelmeden evvel kiralama operasyonlarınızı yapmış olmanız daha sıhhatli olacaktır. Sizler için birkaç hatay havalimanı taşıt kiralama yapan işletmeyi altta hisseleştik.

Avis Antakya Havalimanı – 03262112324 Budget Antakya Havalimanı – 03262856602 Enterprise Rent-A-Car Hatay Havalimanı – 05325455144 Hatay Havalimanı Nerede Uçuş Bilgileri Bağlantı