Hatay Arkeoloji Müzesi Nasıl Gidilir

Hatay Arkeoloji Müzesi Nerede, Hatay Arkeoloji Müzesi Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Hatay Arkeoloji Müzesi Nerede

Hatay Arkeoloji Müzesi nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Küçükdalyan, Antakya Reyhanlı Yolu No:117, 31120 Antakya/Hatay  olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Hatay Arkeoloji Müzesi Nasıl Gidilir

Hatay Arkeoloji Müzesi nasıl gidilir, Hatay Arkeoloji Müzesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Hatay Arkeoloji Müzesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

106 Şeyh Daher Türbesi 115 Toki İş Lisesi 126 Ekinci 127 Karlısu 130 Hatay Devlet Sağlık Kurumu 130A Balıkçılar 129 Orhanlı

Hatay Arkeoloji Müzesi En Yakın Otobüs Durakları

Hatay Arkeoloji Müzesi 1 2 dk yürüme İşkur 5 dk yürüme Antakya Reyhanlı Yolu 7 6 dk yürüme

Hatay Arkeoloji Müzesi Telefon Numarası

Telefon: 0326 225 10 60