Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede Nasıl Gidilir

Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede Nerede, Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede

Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Savat, Dikilitaş Sk. No:13, 50800 Hacıbektaş/Nevşehir olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek süre kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede Adresi: Savat, Dikilitaş Sk. No:13, 50800 Hacıbektaş/Nevşehir

Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede Nasıl Gidilir

Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede nasıl gidilir, Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Hacı Bektaş Veli türbesine gitmek için ilk evvel Nevşehir’e gidiyorsunuz. Nevşehir şehrine takribî olarak 60 KİLOMETRE uzaklıkta olan Nevşehir / Hacıbektaş ilçesine gittikten sonra Ankara – Kırşehir – Nevşehir rotası üzerinde türbeyi bulabilirsiniz. Hem gidiş hem de dönüş yolu üzerinde türbeyi rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz. İlçe merkezine çok yakın olan türbeye Nevşehir’den 30 dakika aralıklarla kalkan dolmuşlar ile gidebilirsiniz.

Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede Nasıl Gidilir