Google Mayın Tarlası Oyunu Oyna! (En İyi Oyun)

Google mayın tarlası oyunu hakkında sık sual alıyoruz. Oynamak için cümbüşlü ve zorlu bir reyin mi arıyorsunuz? Google Mayın Tarlası hipotez oyunundan başkasına bakmayın! Bu bağımlılık yapıcı ve alaka çekici reyin, sizi mayın tarlasından çıkaracak doğru arama terimlerini hipotez etmeye çalışırken sizi koltuğunuzun ucunda yakalayacak.

Her seviyede mayınların rakamı ve konumları çoğalıyor, bu da çıkış yolunu bulmanızı daha da güçleştiriyor. Ancak her zaferli varsayımda tecrübe puanları kazanacak ve bu coşku verici gayrette size kılavuzluk edecek yeni ipuçlarının kilidini açacaksınız! Öyleyse ne bekliyorsunuz? Bugün bir deneyin ve bu coşku verici Google Mayın Tarlası hipotez oyununda ne kadar ilerleyebileceğinizi görün! Peki, Google mayın tarlası oyunu nasıl oynanır? İşte sizlere doğru yanıt!

Google Mayın Tarlası Oyunu

Google Mayın Tarlası Oyunu

Mayın Tarlası en popüler Google oyunlarından biridir ve bunun iyi bir sebebi vardır! Kolay oynanışı ve coşku verici kurguları ile zaman geçirmek için harika bir yoldur. İster tek başınıza oynayın ister dostlarınıza karşı yarışın, oldukça bağımlılık yapıcı olabilir.

Mayın Tarlası’nda emel, mayınlarla kaplı olmayan bitişik karelere tıklayarak mayın tarlasında tehlikesiz bir yol bulmaktır. Şayet içinde mayın olan bir kareye tıklarsanız, kaybedersiniz! Her reyin, rotanızı tasarılamanıza destekçi olacak kılavuz olarak kullanabileceğiniz bazı “tehlikesiz” karelerin yanı gizeme gelişigüzel yerleştirilmiş mayınlardan oluşan bir ızgara ile başlar.

Google Mayın Tarlası oyununu oynamak için tıklayın.

Açılan sayfadan oyna butonuna basarak oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu oynamak için telefonunuza APK indirmenize gerek yok. Aynı zamanda kayıt olmanıza da gerek yoktur.

Google Mayın Tarlası Oyunu Nasıl Oynanır?

Google Mayın Tarlası, normal masa oyunu Mayın Tarlası’nın çevrimiçi bir versiyonudur, ancak bir hayli ek farklılık ve zorluk kapsar. Klasik Mayın Tarlası’nda olduğu gibi, emeliniz hiçbirini patlatmadan tüm mayın hücrelerini arınmaktır. Bunu, her bir mayının çevresindeki hücreleri ortaya çıkararak, verilen ipuçlarına sabrederek numaralarını tanımlamaya çalışarak, tehlikesiz bir biçimde mayın veya tehlikesiz kareler olarak işaretleyene kadar yaparsınız.

İlk olarak, her mayın tarlası karosundaki harflere çok dikkat edin. Bunlar muhakkak mayınların nerede bulunduğuna dair ehemmiyetli ipuçları sağlayabilir. Misalin, bir karo dizisinde öteki harflerden daha fazla “o” görüyorsanız, bu karolardan en az birinin mayın olma olasılığı yüksektir. İkinci olarak, mayın ararken ivedi etmeyin ve bir kareyi mümkün bir mayın olarak işaretlemeden evvel tüm alternatiflerinizi değerlendirin. Oyunun başlarında çok fazla kusur yaparsanız, daha sonra bu yanılgıları karşılama etmek güç olabilir. Son olarak, mayın bulma sürecini süratlendirmek ve reyin sırasında odaklanmanıza destekçi olmak için Google Mayın Tarlası şike sayfası veya otomatik gözcüler gibi taşıtları kullanın.

Bilanço Kutu Oyunu – Bilanço Oyunu Satın Al! içeriğimize göz atmayı unutmayın.