Erzurum Havaalanı Şehir Merkezi Ulaşım Nasıl Gidilir

Erzurum Havaalanı / Hava limanı şehir merkezinden 15 kilometre mesafede olup Türkiye’nin en büyük 4.pistine sahiptir. Şehir merkezinden erişim ise oldukça basittir.

Erzurum Havaalanı Nasıl Gidilir

Şehir Merkezi Havaalanı Arası Kaç Kilometre 15 kilometre Taksi Hava limanında sizi kent merkezinde istediğiniz yere götürecek bir taksi firması bulunmaktadır.

Bağlantı Telefonu: 0442 327 27 55 Minibüs

Erzurum şehir merkezi, başka bir deyişle İstasyon alanından kalkan Belediye vasıtaları sizi meselesiz bir biçimde ve tabiki 15 dakika gibi kısa bir müddette Hava alanına götürecektir.

Otobüs rotayı şöyledir :  İstasyon Alanı, Gez Semti, Sağlık Kurumular Sokağı, Kız  İş Lisesi, Belediye, EBŞ Belediye Spor Kuruluşları, Erzurum Teknik Üniversitesi,Oto Terminal Hava Alanı.

Megakent Belediyesi Toplu Erişim Müdürlüğü Tlf: 0 442 243 05 15

Ulus Otobüsleri Hava Alanından Otogara Erişim Erzurum hava limanından Megakent Belediyesi Otobüs terminaline olan mesafe 4 kilometre. Hava limanından şehir merkezine giden tüm vasıtalar Otogarın önünden geçtiği için bu mevzuda bir kasvet yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Yukarıyada yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen yanıtlayalım.