Dim Çayı Nerede Nasıl Gidilir

Dim Çayı Nerede, Dim Çayı Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Dim Çayı Nerede

Dim Çayı nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Alanya olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Dim Çayı Nasıl Gidilir

Dim Çayına nasıl gidilir, Dim Çayı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Dim Çayı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYönDEMIRTAŞDemirtaş – Alanya1Yat Limanı – KargıcakGAN01Gazipaşa – Antalya2BDinek – MahmutlarGAL02Gazipaşa – Alanya3Dinek – Mahmutlar20Cuma Pazarı – Kargıcak22Cuma Pazarı – Mahmutlar Barbaros Cd40Cuma Pazarı – Kestel Merkez – Mahmutlar Atatürk Cd41Cuma Pazarı – Kestel Sahil – Mahmutlar Atatürk Cd101Elikesik – Alantur/Fakülte202Dinek – Üniversite303Dinek – Çevreyolu – ÜniversiteHAVAŞGazipaşa Havalimanı Gzp ✈

Dim Çayı En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe20074 – Tosmur6 dk yürüme20075 – Alantur15 dk yürüme