Didimden Bodruma Nasıl Gidilir (En Kolay Şekilde)

Didimden Bodruma nasıl gidilir biçiminde suali olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz ayrıntılı bir biçimde destekçi olabilir. Ülkemize çok rakamda turist sürükleyen ve Türkiye’nin ehemmiyetli turizm yerleri arasında ilk sıralarda yer alan Muğla, Bodrum bugün çok sayı da eşsiz manzarası ve hoşluğuyla bizleri büyülüyor. Türkiye’nin hangi konumunda olursanız olun Muğla, Bodrum’a gelebilmeniz için kullanabileceğiniz erişim yolu ve taşıtı çok fazla rakamdadır. Bodrum’a isterseniz kendi özel taşıtınızla, araba vapuruyla veya karayoluyla hatta havayoluyla da erişim sağlayabilirsiniz. Peki hakikat mevzumuz olan Didimden Bodruma nasıl gidilir? Didim’den Bodrum’a otobüs var mı? Didim Bodrum arası kaç kilometre?, Didim Bodrum araba vapuru ve eşi olan başlıkların her birisinde bu içeriğimiz sizlere destekçi olacaktır.

Bodrum ve Didim bugün Türkiye’nin en özel, en iyi, en hoş tatil bölgelerinden bir tanesidir. Bu tatil bölgeleri arasındaki erişim yolları, gidebilecek yerler ve çok daha aşırısı mevzusunda dayanağa lüzumu olan ziyaretçilerimizin her birisi bu içeriğimiz sayesinde bir çok bilgiyi edinmiş olacaktır.

Bodrum Yol Tarifi

Didim veya değişik bir noktadan Bodrum’a gelmek isterseniz Bodrum havalimanını kullanabilirsiniz. Haftanın 7 günü sarih olan Bodrum havalimanı yurtiçi ve yurtdışı konuklarını ağırlamaktan memnuniyet dinleyecektir.

Havalimanı Telefon Numarası: 0252 511 10 00

Didim Bodrum Arası Kaç Kilometre

Didim Bodrum arası 113 kmdir. 113 kmlik bu mesafeyi kendi özel taşıtınızla 1 – 1.30 saat arasında bitirebilirsiniz. Yolculuğunuz süresince 7.2 litrelik yakıt tüketimi yapmış olursunuz.

Didim Bodrum Otobüs

Didim Bodrum arası otobüs seferleri mevzusunda mesele yaşamayacaksınızdır zira kumpaslı bir biçimde her gün otobüs seferleri bulunur. Didim’den Bodrum’a her gün vasati olarak 2 değişik otobüs hareket etmektedir. Otobüs bileti 120 TL – 150 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Didim Bodrum Otobüs Saatleri

Didim Bodrum arası otobüs saatleri biletini alacağınız şirkete göre farklılık göstermektedir. 2 değişik hareket saati bulunmaktadır ve bu hareket saatleri 09:00 ve 16:00’dır. Didim’den Bodrum’a giden otobüs Didim Seyahat olarak öğrenilmektedir.

Didim Seyahat Telefon Numarası

Telefon: 0850 304 0909

Didim Bodrum Arası Kaç Saat

Didim’den Bodrum’a kendi özel taşıtınızla 1 veya 1.30 saatte gelebilirsiniz fakat otobüsle Didim Bodrum arası otobüs yolculuğu vasati olarak 2 saat ile 2.30 saat arasında farklılık göstermektedir.

Didim Bodrum Araba Vapuru Seferleri

Araba Vapuruyla Didim’den Bodrum’a gitmek istediğinizde güneşin sevincini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda Didim’den hareket ederek Bodrum’a giden araba vapuru seferi rakamı birden fazladır.

Didim Bodrum Araba Vapuru Saatleri

Didim’den Bodrum’a her Salı ve her Cuma sabah saat 09:00’da araba vapuru hareket etmektedir. 09:00’da kalkan araba vapuru, Bodrum’a vardıktan 5 saat sonra geri kalkmaktadır. Bu 5 saatlik vakit içerisinde Bodrum’u dolaşabilirsiniz veya Bodrum’a kalarak Bodrum’un sevincini çıkartabilirsiniz.