Didim En Yakın Havalimanı Nerede (Çözüldü)

Didim en yakın havalimanı nerede, Didim e yakın havalimanı, Didime en yakın havaalanı eşi sual kalıplarında bizlere ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde sual gelmektedir. Bugün sizlere Didim e en yakın havalimanı ve Didime en yakın havaalanı başlıklarında bilgi sunmuş olacağız.

Didim Havaalanı

Turizm doğrultusundan en iyi ve en çok turist alan bölgelerden bir tanesi olan Didim’e erişim doğrultusunda her türlü erişim taşıtını çok rahat bir biçimde kullanabiliyorsunuz fakat Didim’de rastgele bir havalimanı bulunmadığı için buraya en yakın havalimanında inmeniz ve daha sonrasında Didim’e gitmeniz gerekmektedir. Didim’e en yakın havalimanı ve değişik başlıkların her birisini sizler için altta listeledik.

Didim’e En Yakın Havalimanı

Didim’de rastgele bir havalimanı bulunmadığı için Didim’e en yakın havalimanı 90 km uzaklıkta olan Milas Havalimanı’dır. Milas havalimanına geldikten sonra çok kolay bir biçimde Didim’e erişiminizi sağlayabilirsiniz. Değişik bir havalimanı olan İzmir Havalimanı başka bir deyişle Adnan Menderes Havalimanı ise Didim’e 150 km uzaklıktadır.

İzmir veya Milas havalimanı fark etmeksizin bu iki havalimanına da Türkiye’nin bir çok şehrinden uçak seferi tertip edilmektedir. Genel olarak kumpaslı bir biçimde tertip edilen seferler Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Evrensel veya Borajet’tir. Yaz veya kış fark etmeden Didim’e  gelmek için bu havalimanlarını kullanabilirsiniz.

Didime En Yakın Havaalanı

Didim’e gelmek isteyen şahısların en çok seçim ettiği havalimanı Bodrum havalimanıdır zira Bodrum havalimanından Didim’e bir çok defa sefer tertip edilmektedir. Başka Bir Deyişle erişim vasıtayı olarak Didim’e gitmek isterseniz Bodrum havalimanından bir çok seçeneğe sahipsiniz. Havalimanından gitmiyorsanız da Didim’e gitmek için özel taşıt, otobüs veya araba vapuru kullanabilirsiniz.

İzmir Didim Arası Kaç KİLOMETRE

İzmir Didim arası takribî olarak 60 kmdir.

İzmir Didim Otobüs İle Kaç Saat

İzmir’den Didim’e otobüsle gelmek isterseniz toplamda 106 km yolculukla beraber vasati olarak 1 saat yolculuğunuz sürecektir.

Didim Otobüs Maliyetleri

Didim’e Türkiye’nin bir çok bölgesinden otobüs şirketi sefer tertip etmektedir ve sefer başı maliyetler alttaki gibidir.

İstanbul  – Didim otobüs bileti 450 TLAnkara – Didim otobüs bileti 350 TLİzmir – Didim Otobüs Bileti 120 TLBodrum – Didim Otobüs Bileti 100 TLDenizli – Didim Otobüs Bileti 100 TLAntalya – Didim Otobüs Bileti 300 TL