Çiğli’ye Nasıl Gidilir

Hamlı Nerede, Hamlıya Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Hamlı Nerede

Hamlı nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Karşıyaka, İzmir olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek zaman kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Hamlıya Nasıl Gidilir

Hamlıya nasıl gidilir, Hamlı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Hamlı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön344Evka-2 – Çi̇ğli̇ Akt.430Yakakent Semti̇ – Bostanlı İskele445Evka-2 – Bostanlı İskele247Evka-6 – Çi̇ğli̇ Akt.426Mustafa Kemal Mah – Halkapınar Metro2447Evka-6 – Bostanlı İskele

Hamlı En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeMilli Piyango Anadolu Lisesi2 dk yürümeKamelya7 dk yürüme

Hamlı Belediyesi Telefon Numarası

Telefon: 0232 935 55 35

Genel kategorimizde daha fazla içerik bulabilirsiniz.