Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Nasıl Gidilir

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Sağlık Kurumu Nerede, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Sağlık Kurumu Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin mektep hakkında erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Sağlık Kurumu Nerede

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Sağlık Kurumu nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Cerrahpaşa, Koca Mustafapaşa Cd. No:53, 34098 Fatih/İstanbul olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek süre kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Sağlık Kurumu Nasıl Gidilir

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Sağlık Kurumu nasıl gidilir, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Sağlık Kurumu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öbür erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir biçimde telefon numarasıyla bağlantıya geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Sağlık Kurumu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

80 Eminönü 80T Taksim Tünel 35D Balat Peron / Son Durak Doğrultuyu 35 Koca Mustafapaşa 35A Koca Mustafapaşa 35C Harbiye BN1 Mehmetçik Cadde 72YT Harbiye

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Sağlık Kurumu Bağlantı

Telefon: 0212 414 30 00

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Sağlık Kurumu Nasıl Gidilir