Büyük Selimiye Camii Nerede Nasıl Gidilir

Büyük Selimiye Camii Nerede, Büyük Selimiye Camii Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Büyük Selimiye Camii Nerede

Büyük Selimiye Camii nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Selimiye, Selimiye Kışla Cd. No:56, 34668 Üsküdar/İstanbul olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Büyük Selimiye Camii adresi: Selimiye, Selimiye Kışla Cd. No:56, 34668 Üsküdar/İstanbul

Büyük Selimiye Camii Nasıl Gidilir

Üsküdar Selimiye Camii nasıl gidilir, Büyük Selimiye Camii yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Selimiye Camii İstanbul Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

5 Harem Peronlar / Üsküdar İstikameti 11P Sarıgazi Garajı 11ST Harem Peronlar / Üsküdar İstikameti 13M Bayraktar Bulvarı / Serıfalı İstikameti 16A Pendik 16F Yeditepe Üniversitesi Alt Kapı 16M Acarlar Sitesi 16U Uğurmumcu 18 Harem Peron 3 / Kadıköy İstikameti 18A Sultanbeyli Peronlar 18M Battalgazi Semti 18Y Yenidoğan Peronlar 18Ü Sultanbeyli Peronlar 320A Battalgazi Semti 2 Üstbostancı 6 Harem Peronlar 2 / Son Durak İstikameti 9 Adem Yavuz Semti 9A Harem Peronlar 2 / Son Durak İstikameti 11BE Harem Peronlar 2 / Son Durak İstikameti 11C Harem Peronlar 2 / Son Durak İstikameti

İstanbul Selimiye Camii En Yakın Otobüs Durakları

Harem Peronlar / Üsküdar İstikameti 2 dk yürüme Harem Sondurak / Üsküdar İstikameti 2 dk yürüme Haydarpaşa Gümrük / Üsküdar İstikameti 3 dk yürüme Kapı Ağası / Polıs Hst. İstikameti 7 dk yürüme Çiçekçi 8 dk yürüme Karacaahmet / Bağlarbaşı İstikameti 9 dk yürüme Karacaahmet / Baglarbası İstikameti 9 dk yürüme Selimiye 15 dk yürüme

Büyük Selimiye Camii Telefon Numarası

Telefon: 0216 651 55 55

Büyük Selimiye Camii Nerede Nasıl Gidilir