Bursa Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir

Bursa Şehir Sağlık Kurumu Nerede, Bursa Şehir Sağlık Kurumu Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat balakalarını alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bursa Şehir Sağlık Kurumu Nerede

Bursa Şehir Sağlık Kurumu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Doğanköy, 16110 Nilüfer/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek zaman kaybetmeden süratli bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Bursa şehir sağlık kurumu adresi: Doğanköy, 16110 Nilüfer/Bursa

Bursa Şehir Sağlık Kurumu Nasıl Gidilir

Bursa Şehir Sağlık Kurumuna nasıl gidilir, Bursa Şehir Sağlık Kurumu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Bursa Şehir Sağlık Kurumuna Giden Otobüsler

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

H/3 Ufak Sanayi İstasyonu H/3-D Doğanköy / Şehir Sağlık Kurumu H/1 Demirtaş – Üniversite İstasyonu 2/U Mudanya BUDO İskelesi – Uludağ Üniversitesi H/2 Organize Sanayi İstasyonu – Şehir Sağlık Kurumu H/4 Şehir Sağlık Kurumu – Atatürk Sokağı 105 Gemlik – Uludağ Üniversitesi 601/U İnegöl Otogar – Üniversite İstasyonu B/34-U Organize Sanayi İstasyonu B/34 Yolçatı

Bursa Şehir Sağlık Kurumu En Yakın Otobüs Durakları

Doğanköy Kabirliği 5 dk yürüme 412. Sk. 5 dk yürüme Bursa Şehir Sağlık Kurumu 6 dk yürüme Doğanköy 6 9 dk yürüme

Bursa Şehir Sağlık Kurumu Telefon Numarası

Telefon: 0224 975 00 00

Bursa Şehir Sağlık Kurumu Nasıl Gidilir