Bergama Polis Evi Nasıl Gidilir

Bergama Polis Konuti Nerede, Bergama Polis Konuti Nasıl Gidilir? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bergama Polis Konuti Nerede

Bergama Polis Konuti nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Bahçelikonutlar, Teğmen Cad No4, 35700 Bergama/İzmir olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bergama Polis Konuti Adresi: Bahçelikonutlar, Teğmen Cad No4, 35700 Bergama/İzmir

Bergama Polis Konuti Nasıl Gidilir

Bergama Polis Konuti nasıl gidilir, Bergama Polis Konuti yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer erişim taşıtlarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz.

Bergama Polis Konuti Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

10 Üçkuyular İskele – Konak 253 Halkapınar Metro – Konak 302 Otogar – Konak 951 Lozan Alanı – Konak 21 Halil Rıfat Paşa 35 Konak 811 Montrö 152 Gazi̇emi̇r – Konak 233 Esbaş Akt – Konak 887 Sarnıç Akt. – Konak 15 İnönü Mah. – Konak 18 Yeşi̇lyurt – Konak 19 Şehi̇tler – Konak 20 Koop. Konutlari̇ – Konak 23 Uzundere – Konak 27 Çamlık – Konak 29 Kadri̇ye Mah. – Konak 30 Kaynak – Konak 32 Çi̇mentepe Si̇tesi̇ – Konak 33 Kadi̇fekale – Konak

Bergama Polis Konuti En Yakın Otobüs Durakları

Karataş Anadolu Lisesi 5 dk yürüme Turgut Reis 5 dk yürüme Atatürk Kültür Merkezi 8 dk yürüme Kız Yurdu 12 dk yürüme

Bergama Polis Konuti Telefon Numarası

Telefon: 0232 631 17 17

Bergama Polis Konuti Nasıl Gidilir