Bayrampaşa Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir

Bayrampaşa Devlet Sağlık Kurumu Nerede, Bayrampaşa Devlet Sağlık Kurumu Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin mektep hakkında erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bayrampaşa Devlet Sağlık Kurumu Nerede

Bayrampaşa Devlet Sağlık Kurumu nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız İsmet Paşa, Kenar Caddeyi No:22, 34040 Bayrampaşa/İstanbul olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek süre kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Bayrampaşa Devlet Sağlık Kurumu Nasıl Gidilir

Bayrampaşa Devlet Sağlık Kurumu nasıl gidilir, Bayrampaşa Devlet Sağlık Kurumu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir biçimde telefon numarasıyla bağlantıya geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Bayrampaşa Devlet Sağlık Kurumu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

32 Cevatpaşa 32A Beyazıt 32M Cevatpaşa 32T Harbiye MİNİBÜS: A-17 Bayrampaşa 36 Ertuğrul Gazi 55Y Yenibosna Metro 88 Topkapı / Son Durak88-48a Doğrultuyu 76O Cihangir Semti / Son Durak Doğrultuyu 36ES Fevzi Çakmak Mah. / Küçükköy Doğrultuyu

Bayrampaşa Devlet Sağlık Kurumu En Yakın Otobüs Durakları

Bayrampaşa Devlet Hast. / Cevatpaşa Doğrultuyu 2 dk yürüme Tuna Anadolu Lisesi 7 dk yürüme Otogar / Son Durak 76o Doğrultuyu 8 dk yürüme Bayrampaşa Yeşilcami / Topkapı Doğrultuyu 11 dk yürüme

Bayrampaşa Devlet Sağlık Kurumu İrtibat

Telefon: 0212 567 67 74

Bayrampaşa Devlet Sağlık Kurumu Nasıl Gidilir