Başkasının WhatsApp İletilerini Okuma Doğru Yöntem – 2023

Ziyaretçilerimizden bir biçimde başkasının WhatsApp iletilerini okuma mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizde başkasının WhatsApp iletilerini okuma mevzusunda doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda kodsuz WhatsApp ileti okuma, telefondan başka birinin WhatsApp’ına girmek, WhatsApp saklıca ileti okuma başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

WhatsApp, Dünya’nın en büyük ve en gelişmiş sohbet & iletileşme uygulamalarından bir tanesidir. Bilgisayar, uslu telefon veya tablet üzerinden kullanılabilen WhatsApp uygulamasını telefonunuza indirerek anında fiyatsız ve kolay bir biçimde iletileşmeye başlayabilirsiniz. Birden fazla ve değişik özelliğe sahip olan WhatsApp bazı gidişatlarda çok riskli hale geliyor ve bizi üzüyor. WhatsApp’da sevgilimiz, dostumuz veya arkadaşımız, ailemiz için WhatsApp iletilerini okumanın birden fazla yöntemi bulunmaktadır. Başkasının WhatsApp iletilerini okumak istiyorsanız içeriğimiz sizlere fiyatsız doğru yanıtı sunuyor.

Başkasının WhatsApp İletilerini Okuma

Başkasının WhatsApp İletilerini Okuma

WhatsApp uygulamasında bir başkasının iletilerini rastgele bir program kullanmadan saklıca okuyabilmek muhtemel değildir. Fiziksel ulaşımınızın olmadığı WhatsApp uygulamalarında karşı tarafın kiminle görüştüğünü, kiminle konuştuğunu göremezsiniz. Ajan yazılımlar aracılığıyla WhatsApp iletilerini okuyabilir ve takip edebilirsiniz. Kodsuz WhatsApp ileti okuma mevzusunda reelinde her şey varsayılandan çok daha değişiktir.

Fiyatlı ve fiyatsız bir biçimde bir başkasının WhatsApp iletilerini okuyabilmenizi sağlayan bir çok program bulunmaktadır. Sevgilinizin, eşinizin veya arkadaşınızın iletilerini okumak istiyorsanız ajan yazılımlar yerine profesyonelce hazırlanmış takip uygulamalarına yöneliniz. Bu uygulamalar uzaktan ulaşım sağlayarak bir başkasına ait olan WhatsApp iletilerini hakimiyet edebilmenizi sağlıyor.

Kodsuz WhatsApp İleti Okuma

Kodsuz bir biçimde WhatsApp uygulamasını kullanan başka birisinin iletileri okuyabilmenizin mümkünatı yoktur. Kodlar aracılığıyla fakat kolay bir biçimde yeniden kod kullanarak fiyatsız yöntemle bir başkasına ait WhatsApp iletilerini takip edebilir ve okuyabilirsiniz. Kodsuz WhatsApp ileti okuma mevzusunda doğru yanıtı almak için alttaki adımları takip edin.

Bilgisayarınızı açın. Rastgele bir internet tarayıcısına girin. Web.whatsapp.com internet sitesine giriş yapın. Sağ üstte yer alan WhatsApp sekmesine tıklayın. Telefonu açın ve QR kodunu WhatsApp Web uygulamasına okutun.

Yaptığınız bu harekât ve adımlar sayesinde bir başkasına ait olan WhatsApp iletilerini fiyatsız bir biçimde okuyabilirsiniz.

ANEKDOT: QR ile bu operasyonu yaptığınızda WhatsApp sahibi birey WhatsApp’ın geçmişinde WhatsApp Web üzerinden giriş yapıldığını görebilir ve takip edebilir.

Telefondan Başka Birinin WhatsApp’ına Girmek

Bir başkasının WhatsApp iletilerini okumak için kullanabileceğiniz bir öbür yöntem ise altta yer almaktadır.

İletisini okumak istediğiniz bireyin WhatsApp uygulamasını açın. Ayarlar kısmına girin. Sohbet > Sohbet Yedeği kısmına girin. Ekran üzerinden Google Drive’a yedekle kısmına tıklayın. Yedekleme sıklığını seçin ve Google hesabını seçerek yedeklemeyi başlatın. Yedekleme harekâtını sıhhatli bir biçimde bitmesini bekleyin. Harekât bitince drive.google.com adresine giriş yapın.

Drive.google.com adresi üzerinden WhatsApp konuşma yedeklerini aldığınız bireyin tüm yapmış olduğu konuşmaların her birisi Google hesabınıza yüklenecektir. Aynı zamanda yedekleme sıklığını ayarladıysanız sonraki yapmış olduğu konuşmaların her birisi yeniden size erişecektir.

İhtar: Bir başkasının WhatsApp iletileri dahil şahsi alanında yer alan özel bilgilerine ulaşmak kabahattir. Bu surattan size ait olmayan numaraların WhatsApp iletileri dahil şahsisinde yer alan hiçbir uygulamasına saklıca giriş yapmayın.

Rehber kategorisine bakmayı unutmayınız.