Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir? Nerede?

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Nerede, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesine Nasıl Gidilir? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Basaksehir Sırça ve Sakura Hastanesi bir şehir hastanesidir. Özel bir sağlık kurumu olmamasının yanı gizeme şehir hastanesi olarak hizmet sunan bu sağlık kurumu İstanbul’un Başakşehir ilçesinde yer almaktadır. Başakşehir Çam ve Sakura şehir hastanesine gidebilmek için kullanabileceğiniz birden fazla erişim taşıtı bulunmaktadır. Altta paylaştığımız erişim taşıtlarından sizlere en uygun olan taşıtı tercih ederek bu sağlık kurumuna meselesiz bir şekilde erişiminizi sağlayabilirsiniz.

Başakşehir Şehir Hastanesi

Başakşehir şehir hastanesi yani bir diğer ismiyle Başakşehir Çam Sakura hastanesine gidebilmek için insanların geneli otobüsü tercih etmektedir. Özel taşıtı olmayan insanların tercih ettiği otobüsler İstanbul’un hemen hemen her bir noktasından kalkarak bu sağlık kurumuna gelmektedir. Sizlerde size uygun olan otobüs numarasını bulmak için alttaki otobüs listesine göz atabilirsiniz.

Çam ve Sakura Hastanesi Doktorları

İstanbul’un Başakşehir ilçesinde bulunan Çam ve Şakura hastanesi önemli doktorları bünyesinde barındırmaktadır. Çam ve Sakura hastanesi doktorları hangileri diye çayırk ediyorsanız altta sizler için paylaştık. Doktorların çalışma saatlerine, çalışma sürelerine ve çalışma tasarılarına daha ayrıntılı bir şekilde göz atmak için Başakşehir Çam ve Sakura hastanesi resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Öğr. Üyesi Levent Arslan – Ortopedi Abdülmutallip Şimşek – Üroloji Doç. Dr. Mehmet Bülent Balioğlu – Ortopedi Dr. Kadir Abul – Ortopedi Dr. Murat Demir – Genel Cerrahi Doç. Dr. Türkan Dübüş – Göğüs Cerrahisi Yiğit Can Kartal – Radyoloji Doç. Dr. Ali Cevat Kutluk – Göğüs Cerrahisi / Kalp ve Damar Cerrahisi Doç. Dr. Mehmed Yanartaş – Kalp ve Damar Cerrahisi Dr. Tahir Aydın – çocuk Sıhhati ve Hastalıkları Doç Dr. Murat Gayretler – Nöroloji Dr. Ali Can Hatemi – Kalp ve Damar Cerrahisi Mustafa Can – Pratisyen Dr. Erhan Sönmez – Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Dr. Kadir Bulut – İç Hastalıkları Dr. İhsan Saygın Sarı – Nöroloji Dr. Orkun Uyanık – Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Doç. Dr. Bekir Tuğcu – Beyin ve Sinir Cerrahisi Dr. Didem Karaçetin Korkmaz – Işınım Onkolojisi Doç. Dr. Mehmet Çetinkaya – Ortopedi Dr. Celalettin Herek – İç Hastalıkları Dr. Ege Sipahi – Pskiyatri Doç. Dr. Şahin Öğreden – Kulak Burun Boğaz

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi nasıl gidilir, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer erişim vasıtalarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz.

Başakşehir Çam Sakura Hastanesi Nerede

Başakşehir Çam Sakura hastanesinin doğru konumu Başakşehir Olimpiyat Bulvarı Yolu, 34480 Başakşehir’dir. Bu adres aracılığıyla erişiminizi sağlayabiliyorsunuz. Bütün teşekküllü bir sağlık kurumu olan bu sağlık kurumuna ulaşabilmek için hangi dolmuşlar hangi otobüsler kalkıyor diyorsanız okumaya devam edin. Altta paylaştık.

Çam ve Sakura şehir hastanesine giden otobüs / minibüs Listesi;

Mimar K. Bulvarın durağında duran minibüsler A:48 Topkapı – Kayaşehir, A:216 Sefaköy – Halkalı – Kayaşehir, Şirinevler Şirinevler – İkitelli Sanayi Sitesi –  Kayaşehir, Kayaşehir Kayaşehir – İkitelli – Küçükçekmece seferleridir. Ulubatlı Hasan Caddesi-2 durağında ise yalnızca Kayaşehir Kayaşehir- Otogar minibüsü durur.

Otobüs ya da minibüs yerine metro kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Bu gidişatta M3Kirazlı/Bağcılar – Başakşehir Metrokent hatlı metroyu kullanmanız gerekecektir.

Başakşehir Çam Sakura Hastanesine Giden Otobüsler

HS1 Şehir Hastanesi-Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon MK1 Başakşehir Metrokent HS2 İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Kampüsü MK2 Olimpiyatköy Metro MK22 Taşoluk Peronlar / Peron Alanı Doğrultuyu MR50 Şehir Hastanesi-Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon 79K Kayabaşı Kiptaş 146F Şehir Hastanesi-Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon 36F Cebeci Peronlar 78E Fenertepe Peronlar / Yenıbosna Doğrultuyu 78F Başakşehir Metrokent 79B Kayaşehir 79T Kayabaşı Kiptaş Peron 146BA İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Kampüsü 79E Kayabaşı Kiptaş Peron / Son Durak Doğrultuyu

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi En Yakın Otobüs Durakları

Şehir Hastanesi-Onkoloji Ruh Sıhhati Ve Hastalıkları 3 dk yürüme Şehir Hastanesi-Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon 10 dk yürüme Şehir Hastanesi Üst Yol / Başakşehir Doğrultuyu 29 dk yürüme

Başakşehir Sakura Hastanesi İletişim Numarası

Sakura hastanesinin bilinen iletişim numarası aktüel olarak 0212 909 60 00’dır. Bu numara aracılığıyla sağlık kurumuyla iletişim geçebilir. Çayırk ettiklerinizi daha ayrıntılı bir şekilde kendilerine sorabilirsiniz.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Randevu Alma

Çok sık bir şekilde yurttaşlar tarafından ziyaret edilen Başakşehir şehir hastanesine randevu alabilmek için alttaki kanalları kullanabilirsiniz.

ALO 182 MHRS hattı üzerinden Başakşehir şehir hastanesi randevusu alabiliyorsunuz. MHRS mobil uygulaması üzerinden randevu alabilirsiniz. E – Devlet MHRS internet sitesi üzerinden randevu alabilirsiniz.

En kvaka yöntem ALO 182’i aramaktır. Alo 182 sağlık kurumu randevu alma hattını ararsanız müşteri hizmetleri sizlere süratli bir şekilde destekçi olacaktır ve Başakşehir çam ve sakura şehir hastanesi randevu alma konusunda randevunuzu oluşturacaktır. ALO 182’i aramadan evvel yanınızda T.C kimlik numaranızı bulundurunuz.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Tanıtım Videosu

Youtube gibi video izleme platformları üzerinde Başakşehir şehir hastanesine ait bir çok tanıtıcı videoyu izleyebilirsiniz. Fakat bizler sizlere araştırarak altta Başakşehir şehir hastanesini tanıtan videoları bulduk. Videoları izleyerek sağlık kurumu hakkında çok daha fazla ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir? Nerede?

İçeriğimiz sonuna geldik. Umarız bu içeriğimiz sizlere Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Randevu Alma, Başakşehir Çam Sakura hastanesi nerede, Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi doktorları konularında destekçi olmuştur. Dilerseniz farklı bir içeriğimiz olan Başakşehir Evlendirme Dairesi nasıl gidilir? İsimli içeriğimizi inceleyebilirsiniz.