Ayaş Pazarı Hangi Gün (Yeni Bilgi)

Ayaş pazarı hangi gün, Ayaş pazarı hangi gün kuruluyor, Ayaş pazarı ne gün biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz dayanakçı olabilir. Bu içeriğimizle beraber Ankara, Ayaş pazarı hangi gün ve eşi olan başlıkların her birisinde ayrıntılı bilgiyi bulabilirsiniz.

Ankara’nın en sosyete ve en çok gidilmesi gereken pazarlarından bir tanesi olan Ankara Ayaş pazarı bir çok ürün, meyve ve sebze satışına ev sahipliği yapılmaktadır. Yalnızca Ankara’lıların değil çevre şehirlerinde favorisi olan Ayaş pazarında bulamayacağınız hiçbir ürün yok diyebiliriz. Çankaya bölgesinde kurulan pazarlar her gün değişik mahallelerde kurulmuş oluyor ve pazarı ziyaret eden şahıslara bir çok ürünü, meyve ve sebzeyi en uygun maliyetten pazarlıyor. Peki Ankara Ayaş pazarı hangi gün? Diyorsanız işte o yeni bilgilerimiz…

Gölbaşı Ulus Pazarı Hangi Gün

Seğmenler ve Karşıyaka semtinde kurulan Gölbaşı ulus pazarı haftanın 2 günü çalıştırılmaktadır. Cumartesi günü Karşıyaka ve Seymenler semtinde kurulan pazarın Çarşamba günü de aynı semtlerde kurulduğu öğrenilmektedir.

Ankara Yenikent Mahalle Pazarı Hangi Gün

Ankara’nın en büyük pazarlarından bir tanesi olan Yenikent mahalle pazarı, Cuma günü ve Pazartesi günü kurulmaktadır. Yunus Emre ve Yenikent mahalle pazarları daha öncekinden Cumartesi günü kurulmaktaydı fakat aktüel takvime göre Pazar her Cuma günü kurulmaya başlanmıştır. Aynı zamanda Pazar günü kurulan Pazar, Pazartesi gününe kaydırılarak hizmet vermeye devam etmektedir. Pazartesi günü Pınarbaşı semti ve Törekent pazarlarına gidebilirsiniz.

Kazan Pazarı Ne Zaman

Çiftçi ve köylülerin yetiştirmiş olduğu ürünlerin satışının yapıldığı Kazan pazarı bir çok natürel ürüne ev sahipliği yapmaktadır. Direk tabiattan harcayıcıyla buluşturulan ürünler için pazar her hafta Salı günü kurulmaktadır.

Gölbaşı Karşıyaka Pazarı Hangi Gün

Eymir Semti ve Park Eymir evlerinde kurulan Gölbaşı Karşıyaka pazarı artık Pazar günü değil Pazartesi günü kurulmaktadır. Aynı zamanda Cumartesi günü kurulan Eymir Mahalle pazarı artık Cuma günü kurulmaktadır.

Kızkalesi Pazarı Hangi Gün

Kızkalesi pazarı her hafta Cuma günü ve Çarşamba günü kurulmaktadır.

Kızılcahamam Ulus Pazarı Hangi Gün

Basmakalıp koşullarda Pazar günleri kurulan pazarın artık Cuma günü kurulmaya başlandığı bilgisi verilmiştir. Başka Bir Deyişle Kızılcahamam pazarı artık Pazar günü değil Cuma günleri kurulmaktadır.