Arkas Sanat Merkezi Nerede Nasıl Gidilir?

Arkas Sanat Merkezi Nerede, Arkas Sanat Merkezi Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Arkas Sanat Merkezi Nerede

Arkas Sanat Merkezi Nerede

Arkas Sanat Merkezi nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Kültür, 1380 . Sk. 3-1, 35230 Konak/İzmir olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek zaman kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Arkas Sanat Merkezi Nasıl Gidilir

Arkas Sanat Merkezi nasıl gidilir, Arkas Sanat Merkezi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öbür erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Arkas Sanat Merkezi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön253Halkapınar Metro920Çiğli Merkez202HavalimanıHAVAŞ-ŞEHİR MERKEZİKarşiyaka-Mavişehir930Bornova – Konak951Lozan Alanı – Konak470Tınaztepe691Lozan Meydanı680Lozan Meydanı811Engelliler Merkezi540Fuar İzmi̇r – Lozan Meydanı681F.Altay Akt. – Lozan Alanı

Arkas Sanat Merkezi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeDokuz Eylül Rektörlük3 dk yürümeAlsancak Efes Oteli Havaş7 dk yürümeLozan8 dk yürümeMontrö9 dk yürüme

Arkas Sanat Merkezi Telefon Numarası

Telefon: 02324646600

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.