Antalya Hal Kavşağı Nerede Nasıl Gidilir

Antalya Hal Kavşağı Nerede, Antalya Hal Kavşağı Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Antalya Hal Kavşağı Nerede

Hal kavşağı Antalya nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Düdenbaşı, Güneş, Yeni Hal Yolu No:101, 07260 Kepez/Antalya olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek süre kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Antalya Hal Kavşağı Nasıl Gidilir

Hal Kavşağı Antalya gidilir, Antalya Hal Kavşağı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öbür erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Antalya Hal Kavşağı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

AC03 Aksu CV17 Varsak Altıayak CV17A Doğu Garajı VML55A Varsak CV67 Daha Önceki Adliye 112 Varsak HAVAŞ Antalya Havalimanı Ayt ✈ AA01 Alanya GAN01 Gazipaşa AF04 Aksu AF04A Aksu SA19 Serik 188 Kurşunlu Kabirliği

Antalya Hal Kavşağı En Yakın Otobüs Durakları

11140 – Aşık Veysel Cd-6 4 dk yürüme 11745 – Düdenbaşı Mh-5 7 dk yürüme Hal Kavşağı Havaş 8 dk yürüme 12656 – Gazi Blv-15 8 dk yürüme

 

Antalya Hal Kavşağı Telefon Numarası

Telefon: 0242 338 01 01

Antalya Hal Kavşağı Nerede Nasıl Gidilir