Ankara Hayvanat Bahçesi Nerede

Ankara hayvanat bahçesi nerede, Ankara da hayvanat bahçesi var mı gibi başlıklarda bu içeriğimiz ayrıntılı bir biçimde dayanakçı olabilir. Ankara hayvanat bahçesi nerede biçiminde suali olan ziyaretçilerimize bu içeriğimizle beraber yanıt vermekten yana olacağız.

Ankara da Hayvanat Bahçesi Var Mı

Ankara’da birden fazla hayvanat bahçesi bulunmaktadır. Bunlardan kimileri su üzerineyken kimileri de banal aşina hayvanat bahçeleridir. Akvaryumlara ve öbür hayvanat bahçelerine gitmek isterseniz altta zamiri yazılı olan hayvanat bahçelerini ziyaret etmeyi sınayabilirsiniz.

Aqua Vega AkvaryumAtatürk Orman ÇiftliğiDeniz DünyasıKeçiören Hayvanat BahçesiSincan Evcil Hayvanlar Parkı

Ankara Yırtıcı Hayvan Parkı Nerede

Ankara yırtıcı hayvan parkı Ağustos ayında açılmıştır ve Gölbaşı ilçesinde bulunmaktadır. İçerisinde bir çok yırtıcı hayvanın bulunduğu Ankara yırtıcı hayvan parkına çocuklar dahil olmak üzere her yaştan insan giriş yapabiliyor. Bununla beraber hayvanat bahçesi içerisinde aslanlar, kaplanlar ve öbür tam yırtıcı hayvanlar bulunuyor.

Ankara Hayvanat Bahçesi Hangi Mahallede

Şahaneler Diyarı’nın karşı tarafında bulunan Sincan Evcil Hayvanlar Parkı, Ankara’nın en gözde mahallelerinden bir tanesi olan Sincan’dadır. Toplu taşıma vasıtaları veya kendi taşıtınızla Ankara Sincan hayvanat bahçesine çok kolay bir biçimde gidebilirsiniz.

Ankara Yeni Hayvanat Bahçesi Nerede

Ankara’nın geçmiş yarıyıldaki hayvanat bahçesinin yeri taşınarak ve adı değiştirilerek tüm proje Atatürk Orman Çiftliği’ne taşınmıştır.

Yenimahalle Hayvanat Bahçesi Nasıl Gidilir

Ankara, Yenimahalle’de bulunan hayvanat bahçesine gitmek için altta yer alan bilgilerle ve erişim vasıtalarıyla çok kolay bir biçimde gidebilirsiniz. Giderken kullanabileceğiniz erişim vasıtaları tren, metro veya otobüs olabilir. Fakat biz sizlere otobüsle bu hayvanat bahçesine nasıl gidebileceğinizi aktarmış olacağız.

Hat AdıYön449Akköprü – Gazi Semti – BeşevlerGÖRÜNTÜLE542Eryaman-Sezenler220-7Öho Batıkent Jandarma-Maltepe506-1Sincan Ahi Mesud Blv.-Beşevler518-1Fatih-BeşevlerGÖRÜNTÜLE519-1GopFatih-BeşevlerGÖRÜNTÜLE542-1Eryaman – SezenlerGÖRÜNTÜLE543-1Eryaman-BeşevlerGÖRÜNTÜLE501Akinci-SihhiyeGÖRÜNTÜLE502Kahramankazan-SıhhiyeGÖRÜNTÜLE504Yenikent-SihhiyeGÖRÜNTÜLE505Sincan-M.Aksoy Sk.-Sihhiye 1.HatGÖRÜNTÜLE510Sincan-SihhiyeGÖRÜNTÜLE514Çimşit-SihhiyeGÖRÜNTÜLE515Fatih-SihhiyeGÖRÜNTÜLE520Fatih Gop-SihhiyeGÖRÜNTÜLE523Sincan-Polatli 2. Cad.-SihhiyeGÖRÜNTÜLE525Plevne Mah.-SihhiyeGÖRÜNTÜLE533Elvankent-Istanbul Yolu-SihhiyeGÖRÜNTÜLE535Etimesgut-Ulus