Adana Organize Sanayi Bölgesine Nasıl Gidilir

Adana Organize Sanayi Bölgesi Nerede, Adana Organize Sanayi Bölgesi Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin mektep hakkında erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Adana Organize Sanayi Bölgesi Nerede

Adana Organize Sanayi Bölgesi Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Ceyhan Yolu 25. Kilometre., 01790 Acıdere Osb/Sarıçam/Adana olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Adana Organize Sanayi Bölgesi Nasıl Gidilir?

Adana Organize Sanayi Bölgesi nasıl gidilir, Adana Organize Sanayi Bölgesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öbür erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir biçimde telefon numarasıyla bağlantıya geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Adana Organize Sanayi Bölgesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

155 Balcali – Atü 159 Gülbahçesi EMANET 6 Bld. Konutları – Medline Hst. 115 Çukurova Devlet Sağlık Kurumu 151 M1

Adana Organize Sanayi Bölgesi İrtibat

Telefon: 0322 394 54 54

Adana Organize Sanayi Bölgesine Nasıl Gidilir