Adana Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

Adana Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nerede, Adana Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir? Biçiminde soruları olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin mektep hakkında erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı balakalarını alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Adana Şehir Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nerede

Adana Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız İstiklal, Bakımyurdu Cd. No:188/1, 01010 Seyhan/Adana olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Adana Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir?

Adana Ulusal Eğitim Müdürlüğüne nasıl gidilir, Adana Ulusal Eğitim Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir biçimde telefon numarasıyla bağlantıya geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Adana Ulusal Eğitim Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

161 M1 ÖZEN 2 Yeşilyurt 111 DSİ TOKİ – E.VİLAYET 132 Gülbahçesi – Hastaneler – Balcalı 157 M1 – E.VİLAYET 158 M1 – Osmangazi 174 MERKEZ OTOGAR-MOBİLYACILAR SİTESİ ÖZEN 3 YENİBEY – ÇARŞI – Z.PAŞA – YEŞİLYURT – ŞEHİTLER BLV. – S.UYGULAMA EMANET 1 ÇARŞI – KANAL YURT – H.PARK – B.MANÇO – S.UYGULAMA EMANET 3 ÇARŞI – TELLİDERE – H.PARK – M.SIĞMAZ Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü – MEDLİNE HST. EMANET 4 ÇARŞI – TELLİDERE – HUZUREVİ – ESENTEPE – KURTTEPE EMANET 6 ÇARŞI – TELLİDERE – BLD. KONUTLARI – RUHSAĞLIĞI – MEDLİNE HST. EMANET 7 ÇARŞI – TELLİDERE – PINAR – 2000 KONUTLAR – ADANA KOOP – CARREFOURSA 130 Hadırlı – Balcalı 133 DAĞLIOĞLU – BALCALI 159 ÇUKUROVA DEVLET HAST. – GÜLBAHÇESİ 176 SALBAŞ – ÇİFTEMİNARE 177 SALMAN – KARAYUSUFLU – ÇİFTEMİNARE 188 Karaisalı – Çifte Minare 189 ÇİFTE MİNARE – MÜRSELOĞLU

Adana Ulusal Eğitim Müdürlüğü Bağlantı

Telefon: 03222009300

Adana Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir