Adana Kozan Belediye Otobüs Saatleri

Adana Kozan Belediye otobüs saatleri veya Kozan Adana belediye dolmuş saatleri olarak ziyaretçilerimiz çok fazla bizlere sual sormaktadır. Bu meraklarını giderebilmek emeliyle Kozan’da bulunan dolmuşların hareket saatlerini, nereye gittiklerini ve öteki tüm ayrıntılı bilgileri paylaşmak istedik. Adana Kozan Belediye Otobüs saatleri nedir? Diye merak ediyorsanız bu içeriğimiz sizlere takviyeci olacaktır.

Kozan Nereye Bağlı

Kozan, Adana’ya bağlıdır ve Adana’nın bir ilçesidir. Adana’ya uzaklığı ise 69 KİLOMETRE’dir. Adana’nın en geniş ilçe surat ölçümüne sahip olan Adana, Kozan aynı zamanda Adana’nın metropolleri hariç en büyük 2. ilçesidir. Kozan belediyesi, 3. ligde çaba eden Kozanspor isimli spor ekibine sahiptir. 2021 sayımlarına göre Kozan’ın popülasyonu 130,495’dir.

Adana Kozan Belediye Otobüs Saatleri 2022

Kozan’da Kozan milletine hizmet sunan ve her gün kumpaslı bir biçimde yolcu taşıması yapan otobüsler bulunmaktadır. Sizde Kozan’da istediğiniz konuma anında erişebilirsiniz. Her otobüsün kendine özel hareket saati bulunmaktadır.

Kozan Adana Belediye Dolmuş Saatleri

Adana Kozan Belediye otobüsü 401 hattıdır. Bu hattın gittiği rotaları, saatlerini ve öteki tüm bilgileri altta hisseleştik. 401 otobüs hattı ilk olarak Kozan 2 durağında başlar ve Havalimanına gelene kadar devam eder. Başka Bir Deyişle Kozan 2’de başlayan sefer Havalimanı durağında biter. Havalimanı durağına gelene kadar 47 değişik otobüs durağından geçer. Hafta içi her gün çalışan 401 otobüs hattı 06:00 kontak basıyor akşam 18:45’e kadar bir fiil çalışmaya devam ediyor.

401 otobüs Saatleri Adana Kozan 

Gün Çalışma Saatleri Pazartesi 06:00 – 18:45 Salı 06:00 – 18:45 Çarşamba 06:00 – 18:45 Perşembe 06:00 – 18:45 Cuma 06:00 – 18:45 Cumartesi 06:00 – 18:45 Pazar 06:00 – 18:45

 

Kozan’ın Köyleri

Kozan belediyesine bağlı olan 77 değişik köy bulunmaktadır. Bu köylerin adlarını sizler için altta hisseleştik.

Acarmantaş Köyü Akarca Köyü Akçaluşağı Köyü Akdam Köyü Alapınar Köyü Andıl Köyü Arslanlı Köyü Ayşehoca Köyü Bağözü Köyü Boztahta Köyü Bucak Köyü Bulduklu Köyü Çamdere Köyü Çamlarca Köyü Çandık Köyü Çelenuşağı Köyü Çobanpınarı Köyü Çokak Köyü Çukurören Köyü Çulluuşağı Köyü Çürüklü Köyü Dağlıca Köyü Dikilitaş Köyü Dilekkaya Köyü Duraluşağı Köyü Durmuşlu Köyü Düzağaç Köyü Ergeneuşağı Köyü Eskikabasakal Köyü Eskimantaş Köyü Bereketli Köyü Ferhatlı Köyü Gazi Köyü Gedikli Köyü Gökçeyol Köyü Gökgöz Köyü Görbeyaz Köyü Güneri Köyü Hacıbeyli Köyü Hacımirzalı Köyü Hamam Köyü İdemköy Köyü Ilıca Köyü Işıkkaya Köyü Işıklı Köyü Kabaktepe Köyü Kalkumaç Köyü Karabucak Köyü Karacaören Köyü Karahamzalı Köyü Karanebili Köyü Kemerköy Köyü Kıbrıslar Köyü Kızıllar Köyü Kızlarsekisi Köyü Köseli Köyü Kuytucak Köyü Kuyubeli Köyü Kuyuluk Köyü Mahyalar Köyü Marankeçili Köyü Minnetli Köyü Örendere Köyü Oruçlu Köyü Özbaşı Köyü Pekmezci Köyü Postkabasakal Köyü Salmanlı Köyü Şerifli Köyü Tufanlı Köyü Turgutlu Köyü Turunçlu Köyü Velicanlı Köyü Yanalerik Köyü Yassıçalı Köyü Yeniköy Köyü Yukarıkeçili Köyü

Adana Kozan hakkında daha da fazla ayrıntılı bilgi almak için Adana Kozan belediyesinin resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana Kozan Videoları

Adana, Kozan’ı tanıtabilmek emeliyle bir çok medya işletmeyi ve fertsel bireyler video sürüklemiştir. Youtube’da Kozan’ı tanıtan bir çok video bulunur. Bu videoları izleyebilmeniz ismine sizlere altta bir kaç video paylaşımı yaptık.

Adana Kozan Belediye Otobüs Saatleri

İçeriğimizin sonuna geldik. Umarız bu içeriğimiz sizlere Adana Kozan belediye otobüs saatleri, Kozan belediye otobüsü saatleri mevzusunda takviyeci olmuştur. İsterseniz bir öteki içeriğimiz olan Seyhan Millet Kart Müracaatı isimli içeriğimizi okuyabilirsiniz.