Adana Atatürk Stadyumu Nerede Nasıl Gidilir?

Adana Atatürk Stadyumu Nerede, Adana Atatürk Stadyumu Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Adana Atatürk Stadyumu Nerede

Adana Atatürk Stadyumu Nerede

Adana Atatürk Stadyumu nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Çarkıpare, 01790 Sarıçam/Adana olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek süre kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Adana Atatürk Stadyumu Nasıl Gidilir

Adana Atatürk Stadyumu nasıl gidilir, Adana Atatürk Stadyumu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Adana Atatürk Stadyumu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön170Havutlu197Aqualand210Karayusuflu113Eski Vilayet – Akkuyu Toki116Yenidoğan – Balcalı / ATÜ118Eski Vilayet – Balcalı121Yeşiloba Toki – M1 – Balcalı -ATÜ124BALCALI – M1 – ATÜ140Balcalı – Akkuyu – M1 – Toki Evleri144ATÜ – REAL151ATÜ – Balcalı – M11602000 Konutlar – ATÜ162Fevzipaşa – Sağlık Kurumular – Balcalı -Toki155Balcali – Atü

Adana Atatürk Stadyumu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeAritma – 25 dk yürümeBalcali Toki Özşahinoğlu Bulvari-66 dk yürümeÇatalan Cd. 4a9 dk yürüme

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.