34. Hudut Tugayı Hakkari Şemdinli Nasıl Gidilir

34 Sınır Tugayı Hakkari Şemdinli Nerede, 34. Sınır Tugayı Hakkari Şemdinli Nasıl Gidilir? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

34 Sınır Tugayı Hakkari Şemdinli Nerede

34 Sınır Tugayı Hakkari Şemdinli nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Moda, Cumhuriyet Cd. No:113, 30800 Şemdinli/Hakkari olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek süre kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

34 Sınır Tugayı Hakkari Şemdinli Nasıl Gidilir

Hakkari Şemdinli 34. Sınır Tugayı nasıl gidilir, 34. Sınır Tugayı Hakkari Şemdinli yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Şemdinli Yüksekova Servis

Yüksekova Havalimanında indikten sonra şayet KTM’e girmeyecekseniz havalimanında bulunan rastgele bir ticari taksiye binin. Ticari taksiye Şemdinliye giden otobüslere gitmek istiyorum” deyin sizleri direk olarak otobüs garına götürecektir. Yüksekova Şemdinli otobüs garından günde 3 ile 10 adet arasında kesintisiz sefer hakikatleştirilmektedir. Bu seferlerden rastgele birisine binerek gidebilirsiniz.

Yüksekova Şemdinli Arası Kaç KİLOMETRE

Yüksekova Şemdinli arası 65,8 KİLOMETRE’dir. Vasati olarak yolculuğunuz 1 saat ile 2 saat arasında sürecektir.

34 Sınır Tugayı Şemdinli Telefon Numarası

Telefon: 0438 411 23 15

34. Sınır Tugayı Hakkari Şemdinli Nasıl Gidilir